ÜNİVERSİTE ARAŞTIR BİLGİ İSTE İLETİŞİM

İtalya'da Yaz Okullarıİtalya her zaman mimarların, sanatçıların, tasarımcıların ve hayattaki güzel şeyleri seven insanların ülkesi olmuştur. Şık binalar, harika meydanlar ve yüzyıllar boyunca icra edilmiş dünyaca ünlü tablolar, İtalya'nın günlük yaşamında önemli bir yere sahiptir. Roma formunun etkileyici kalıntılarından, Pantheon'un etkileciyi muhteşem kadar her yer tarih kokuyor. 

İtalyanca öğrenmek ve muhteşem bir tatil yapmak isterseniz İtalya yaz okulları tam size göre bir tercih olacaktır. İtalya sokaklarında geçireceğiniz her an, İtalya sanatı, tarihi ve mimarisi hakında ders alıyormuş gibi hissedeceksiniz. 

Derslerin genelde sabahtan öğleye kadar yapıldığı dil okullarında, öğleden sonra rehber öğretmenler eşliğinde geziler, sportif aktiviteler, bilgi yarışmaları, sinema günleri düzenlenirken, tarihi ve turistik yerler, park, bahçe ve alışveriş merkezleri ziyeret edilir. 

İtalya'daki yaz okulları Roma, Floransa ve Milano'da sıklıkla görülmektedir. Sprachcaffe, Eurocentres, Linguaviva ve Scuola Leonarda gibi İtalya'da ve dünyada adını duyurmuş dil okullarında öğrenciler istedikleri ve hayal edebildiklerinden çok daha fazla imkanlara sahiptirler.İlgili Linkler:
Academix
Hakkında
Dilek & Öneri
Formu
Bizimle
Çalışmak
İster misiniz?
Şubemiz
Olmak
İster misiniz?
İspanya’da Yaz OkullarıHer yıl İngiltere veya Amerika’da yaz okullarını tercih eden gençler artık farklı alternatifleri de ... Devamı >>
Amerika’da Yaz KamplarıErken yaşta yurtdışı dil eğitimi denilince akla gelen ilk yerlerden biri Amerika’daki yaz kamplarıdı... Devamı >>