HAKKIMIZDA

1996 dan beri
1996
'dan beri
42.000+ Öğrenci
64.000+
Öğrenci
300+ Anlaşmalı Okul
300+
Anlaşmalı Okul
30+ Ülke
30+
Ülke
14 Şube
18
Şube
60+ Danışman
80+
Danışman

Türkiye'nin en prestijli ve güçlü danışmanlık firmaları arasında yer alan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek, en doğru tercihleri yapmalarını sağlamaktadır. Başta Amerika, İngiltere, İrlanda, Kanada, İtalya, Almanya, İspanya ve Avustralya'da olmak üzere dünyanın pek çok prestijli okul ve kurumu, dil kursu, lise programları, lisans ve lisansüstü, diploma ve sertifika programlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Türkiye’nin farklı birçok noktasındaki şubeleriyle öğrencilere hizmet vermektedir. İstanbul’da Taksim, Beşiktaş, Kadıköy, Bağdat Caddesi, Ataşehir, Bakırköy, Maslak ve Etiler; Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Çorlu (Tekirdağ), Adana, Gaziantep, Kayseri, Bodrum ve Manisa olmak üzere Türkiye’de toplamda 18 şubesi bulunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık'ın ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanmaktadır.

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, yurtdışı eğitim danışmanlığının yanı sıra uluslararası eğitim kuruluşları ve onların hedeflediği Türk öğrenci potansiyeli arasında birleştirici bir bağ kurmayı kendine amaç edinmiştir. Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Türkiye'deki ilk yurtdışı eğitim fuarcılık firması olan ve 2001 yılından bu yana Türkiye'de yurtdışı eğitim fuarı düzenleyen Akare Yurtdışı Eğitim Fuarcılık şirketinin kurucu ortağıdır. Bu organizasyonlarda, Amerika, Kanada, Avustralya ve İngiltere başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden gelen saygın üniversite ve dil okulları yetkilileri fuarlarımızda yer almaktadır. 

 

Academix
 

2017, 2018, 2019, 2020-21 ve 2023 Uluslararası Study Travel Magazine Ödülü Academix'in oldu!

Avrupa'daki en seçkin ve iyi eğitim danışmanlık firmalarından biri olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, tüm dünyada yapılan oylama sonucunda uluslararası eğitim kurumlarının verdiği oylarla 2017, 2018, 2019, 2020-21 ve 2023 yıllarında StudyTravel Magazine Doğu Avrupa Star Acentası ödülünü kazanmıştır. Bunun neticesi olarak da Türkiye'de Süper Star statüsüne sahip olan ilk yurtdışı eğitim danışmanlık şirketi olmuştur.

Başta bu ödüle aday gösterilmemizi sağlayan tüm partner okullarımız olmak üzere, bizi sürekli gelişmeye ve değişmeye motive eden öğrencilerimize ve emekleriyle şirketimizin uluslararası alanda önemli bir prestij kazanmasını sağlayan tüm çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla,

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

Academix, STAR AGENCY EASTERN EUROPE

2023
2022
Finalist
2020-21
2019
2018
2017
2016
Shortlisted
2015
Shortlisted

The PIEoneer Awards 2019, Dünyada yılın yurtdışı eğitim şirketi ödülü için ACADEMİX finalist oldu!

Uluslararası eğitim sektörünün en prestijli medya kuruluşu olan The Pie tarafından düzenlenen The PIEoneer Awards 2019 organizasyonu kapsamında Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Dünyada Yılın Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Şirketi Ödülü için finalist olarak seçildi.


Academix, The PIEoneer Awards 2019 in the Education Agency of the YearILAC Rock Star Awards 2021, Türkiye yurtdışı eğitim şirketi ödülü ACADEMİX'in!

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 2021 yılında gösterdiği başarılı performans ile yurtdışı eğitim sektörünün lider firması olduğunu bir kez daha kanıtladı ve Kanada'nın en iyi dil okulu olan ILAC tarafından ILACKISS Rock Star Award ödülüne layık görüldü. #ILACRockStar


The ILAC Rock Star Avward 2020 Academix
The ILAC Rock Star Avward 2021 Academix


YURTDIŞI AKREDİTASYONLARIMIZ VE PARTNERLERİMİZ

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Akreditasyon ve Partnerler
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners

YURTDIŞI EĞİTİM NAVİGASYON

Yurtdışı Eğitim Hakkındaki Tüm Merak Edilenler