BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Ecole des Roches

Ecole des Roches


Ecole des Roches kampüsü Fransa'da Fransızca öğrenmek için en iyi yerlerden biridir. Yıl boyunca açık olan okul yaz ve kış tatillerinde Fransızca  ve İngilizce eğitim almak isteyen 8-18 yaş arası öğrencilerini beklemektedir. Ecole des Roches eğitmenleri Fransızcaya yeni başlayan veya iyi derecede Fransızca konuşan ve dünyanın her yerinden gelen öğrencilere, yatılı tesislerinde en iyi eğitimi vermek için sizleri beklemektedir. 

Yaz Fransızca Kursları

Her yaz, Ecole des Roches'in muhteşem kampüsünde gençlere Fransızce ve Fransız kültürü öğretilmektedir. 3 ila 9 hafta arasında değişen kurslar Haziran ve Ağuston ayları arasında yoğun olarak sunulmaktadır. Paris'e sadece 1 saatlik mesafede bulunan Ecole des Roches kampüsü dünyanın her yerinden gelen öğrencilere kaliteli Fransızca eğitimi vermektedir. Kurslar her seviyeden öğrenciye göre özel olarak hazırlanmaktadır. 10 tane büyük yatılı konutlar ile her yaştan öğrenci için uygun konaklama sunulmaktadır.

Tarihler:Fiyatlar:Varış & Ayrılış Tarihleri:Program İçeriği:Spor ve Etkinlikler:

Konaklama ve Yemekler: 
Yaz okulu broşürü için tıklayınız.

Ecole des Roches Türkiye yetkili kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti (program içerikleri, başvuru koşulları, kabul detayları vs.) sunmasının yanı sıra aynı zamanda öğrencilerin burs imkanlarından faydalanmasını sağlamaktadır. Lütfen detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız
İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık


İlgili Linkler: