BİLGİ İSTE İLETİŞİM
LSBF

LSBF
LSBF - London School of Business and Finance

Konum: LSBF, Londra’nın finans ve hukuk merkezi olan Chancery Lane’de bulunan LSBF Kampüsü içerisinde, modern bir tesiste yer almaktadır.

Kurslar: İngilizce’deki akıcılığını geliştirmek isteyen profesyoneller ya da geleceğin profesyonelleri için çok çeşitli programlar bulunmaktadır. Geniş kapsamlı genel, akademik ve profesyonel kurslar, kurslarımızın her öğrencinin ihtiyaçlarına, amaçlarına ve kariyer hedeflerine uygun olmasını sağlar.

Her seviyedeki öğrenci ve profesyonellere hitap eden LSBF, Londra’nın önde gelen işletme okullarından birinin akademik uzmanlığını, British Council onaylı bir dil kurumunun ilgi, dikkat ve kalitesiyle birleştirmesi özelliğiyle diğer okullardan ayrılır.

LSBF’de tüm kurslar, uluslararası bir ortamda kariyer yapmak isteyen profesyonellere ya da bireylere hitap eder. 

 

LSBF SERTİFİKA PROGRAMLARI

 
Postgraduate Certificates (12 Weeks Programmes) - £4.500 - February, May and September intake dates
 
 • Postgraduate Certificate in Finance
 • Postgraduate Certificate in Management
 • Postgraduate Certificate in Marketing

Management Development Programme (2 Weeks Programme) - £2.800 -  April, June, October intake dates
 
 • Marketing Planning and Strategy
 • Managerial Finance
 • Effective Management Techniques
 • Business Strategy

Summer Business School (3 Weeks Programme) - £1.950
 
 • Global Marketing Practices, 16, 17, 18, 19, 20 Temmuz
 • Strategic Management and Leadership , 9, 10, 11, 12, 13 Temmuz
 • Corporate Finance in Practice , 22, 23, 24, 25, 26 Temmuz

Winter Business School (3 Weeks Programme) - £1.950
 
 • Strategic Management and Leadership - 8, 9, 10, 11, 12 Ocak 2018
 • Global Marketing Practices - 15, 16, 17, 18, 19,  Ocak 2018 
 • Corporate Finance in Practice - 22, 23, 24, 25, 26 Ocak 2018 

Short Courses (4 days) in Finance, Management and Marketing - £1.595

MiniMBA (4 Days) - £2.200

Sertifika programlarıyla ilgili detaylı bilgileri görüntülemek için London School of Business and Finance (LSBF)'in 2017 broşürüne tıklayınız


Konaklama seçenekleriLSBF School of English öğrencilerine, aile yanında kalma imkanından, lüks yönetici dairelerine kadar çok sayıda konaklama seçeneği sunulmaktadır. Okulun entegre konaklama hizmeti, öğrencilerin Londra’ya taşınma deneyiminin mümkün olduğunca keyifli ve tasasız olmasına imkan tanıyor ve Londra’daki kalışlarının mümkün olduğunca rahat olacağını bilmenin rahatlığını sağlıyor.

Öğrenciler için pek çok konaklama seçeneği mevcut. Londra’da özel bir ailenin evinde kalma imkanı tanıyan aile yanında konaklama seçeneğinin yanı sıra, stüdyo apartman dairelerinde, hostellerde ve öğrenci rezidanslarında konaklama seçeneği de mevcut.

Yönetici Konaklama seçenekleri de kısa ya da uzun dönemli kalışlar için mevcut olup Hizmet Sunan Apartmanlar ve 5 Yıldızlı oteller de seçenekler arasındadır.

Sosyal TakvimÖğrencilerin Londra’daki hayatlarını mümkün olduğunca heyecanlı kılmak için çok sayıda sosyal program seçeneği bulunmaktadır. Bu programlarda öğrenciler şehirde geçirdikleri süreyi en iyi şekilde değerlendirir, diğer uluslararası öğrencilerle tanışır, Londra’da yaşam hakkında bilgi edinir ve dil pratiği yaparlar.

Sosyal faaliyetler arasında kampus içi etkinlikler, Londra şehir turları, şehirdeki spor etkinliklerine geziler, kültürel müze ve tiyatro ziyaretleri ve haftalık şehir dışı gezilerin yanı sıra diğer sosyal ağ oluşturma etkinlikleri de sıralanabilir.

İş dünyası ve ticaretle ilgili faaliyetler de Londra’nın finans ve iş dünyasını mükemmel bir biçimde öğrencilerin teşhirine sunar ve öğrencilere şehirde güçlü iş bağlantıları kurma olanakları sağlar.
 
 

İlgili Linkler: