MIAMI DİL OKULLARI VE DİL EĞİTİMİ FİYATLARI

Atlas okyanusunun kıyısında bulunan Miami, Florida eyaletinin en büyük ikinci şehridir. Latin Amerika’ya bir geçiş kapısı olarak bilinir. Güneş ve kum, salsa ve stil bu şehir için söylenebileceklerimizin özeti diyebiliriz. Miami’nin tropikal iklimi ve manzarası onu gidilmesi gereken bir yer haline getiren şeylerin sadece bir bölümüdür. Miami’de dil okuluna gitmek sadece bir dil eğitimi almak değil aynı zamanda hoş bir tatil niteliğinde olacaktır.

Miami’de EC, ELS Language Centers, Kaplan International College, Zoni ve Rennert gibi birçok dil okulu seçeneği bulunmaktadır.

Miami’de dil eğitimi fiyatları seçilen okula göre değişmekle birlikte haftalık ortalama 349 $’dır. Miami’de konaklama ücretleri merkeze yakınlığa ve konaklama tipine göre değişkenlik göstermektedir ve haftalık ortalama 348 $ civarındadır.

Miami’de dil eğitimi için giden öğrencilerin çalışma izni bulunmamaktadır. Fakat Amerika’da 9 ay ve üzeri akademik programa katılan öğrenciler ardından 1 yıl yaşama ve çalışma iznine sahip olurlar. Öğrencilerin gitmeden önce sağlık sigortası yaptırmaları zorunludur.

Miami’de Little Havana’da bir fincan kahvenin tadını çıkarın; South Beach’in Art Deco bölgesi boyunca bir tur atın; modern Coconut Grove’u keşfe çıkın ya da Miami Beach’in güneşten kavrulmuş kilometrelerce uzunluktaki kumlarının üzerinde muhteşem bir bronzluk elde edin. Bu rengârenk şehirdeki her bölge çeşitli zevkleri tatmin edecek kendine özgü bir zevke sahiptir. Miami Vice dizisinin de çekildiği Bayside alışveriş merkezinin olduğu bölgeye de gidebilirsiniz. Burası kritik bir nokta. Çünkü tekne ile yıldızlar adasına Bayside’den hareket ediyorsunuz. Will Smith, Ricky Martin, Shaquille O’Neal, Madonna , Sylvester Stallone gibi birçok ünlünün malikanelerine genelde karadan geçiş yok ancak bu tekne turu ile Yıldızlar Adası turunda bu malikaneleri görebiliyorsunuz. Okuldan vakit bulduğunuzda ve sezon içerisinde gittiyseniz Miami Heat ‘in bir NBA maçına da gidebilirsiniz. Bahamalara ve Miami çevresindeki diğer adalara buradan tur ile gidebilirsiniz. Ocean Drive bölgesi ise sayısız barlar ve kafelerden beğendiğiniz birinde oturup okyanusu seyredebilirsiniz. Paten ile kayanlara özeniyorsanız onlarla birlikte sahil şeridi boyunca gezebilirsiniz. Lincoln Avenue caddesi akşamları inanılmaz bir atmosfere bürünüyor. Masaların hepsi sokaklara atılıyor bu hoş atmosferde akşamınızın çok keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Kaliteli bir eğitim alırken eğlenceden ve sıradışı bir tecrübeden mahrum kalmamak istiyorsanız, ılıman iklimi, muhteşem plajlarıyla tatil gibi bir dil eğitimini Miami dil okullarında alabilirsiniz.

Amerika’da dil okulları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız. Amerika Dil Okulları

Academix Hakkında

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak 1996'dan beri dünyadaki pek çok prestijli dil okulu, lise ve üniversitenin Türkiye kayıt ofisi olarak çalışmaktayız. Tüm öğrencilerimize okul ve program seçiminden, kayıt işlemlerine, vize işlemlerinden, seyahat organizasyonuna kadar tüm aşamalarda ücretsiz danışmanlık sunmaktayız.Neden yurtdışı eğitim danışmalık hizmeti almalısınız?

Öğrenci Yorumları

İrlanda'da Dil Eğitimi Alırken Çalışmak

Çalışmaya başlamak için öncelikle GNIB kartını almanız gerekiyor.   Devamı

Tarık KURUCU
Tarık KURUCU
Öğrenci
EC English Dublin'de 25 Hafta Genel İngilizce ve Aile Yanı Konaklaması

Bu noktada internetten yaptığım araştırmalarda Academix'in bu kapsamda Türkiye'nin en iyi hizmet veren firmalarından biri olduğunu gördüm.   Devamı

Mehmet Serhat KARA
Mehmet Serhat KARA
Öğrenci
Kanada ILAC Dil Okulu Yorumları

yurt dışı eğitim hakkında soru ve tedirginliğiniz var ise Academix Antalya ofisi ziyaret etmenizi öneriyorum   Devamı

Burhan BOSTAN
Burhan BOSTAN
Öğrenci
PDM Öğrencisinden İtalya'da Oturum İzni Tavsiyeleri

Oturma iznine başvurabilmek için Poste Italiane yani postahaneden kit alınması gerekiyor   Devamı

Dilara ÇAŞKA
Dilara ÇAŞKA
Öğrenci
Tüm Yorumlar...

Danışman Yorumları

EC Young Learners Yaz Okulu Programları

EC Young Learners, tecrübesi ve kalitesi ile Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda ve Malta gibi ülkelerde öğrencilere oldukça çeşitli aktivite imkan...   Devamı

Tugay İBİŞ
Tugay İBİŞ
Danışman
TOLES Sınavı Hakkında

Avukatlar, hukuk öğrencileri ve hukuk çevirmenleri için dünyanın önde gelen İngilizce sınavıdır.   Devamı

Aslıhan ÇALIŞKAN
Aslıhan ÇALIŞKAN
Danışman
Yurtdışında IELTS Hazırlık Eğitimi

Anadili İngilizce olan bir ülkede IELTS hazırlık kursuna katılmak öğrenciyi derslerde yoğun bir şekilde sınava hazırlarken ders dışında da günlük İ...   Devamı

Deniz KAYA
Deniz KAYA
Danışman
Portsmouth’ta Dil Okulu ve Yaşam

İngiltere’de Dil Eğitimi almaya karar verdiğimde, Türk oranının az olduğu, fiyatların daha uygun olduğu ve İngiliz kültürünü de yaşayabileceğim bir...   Devamı

Cansu BULGUR
Cansu BULGUR
Danışman
Tüm Yorumlar...

Bizi Takip Edin

YURTDIŞI EĞİTİM NAVİGASYON

Yurtdışı Eğitim Hakkındaki Tüm Merak Edilenler