MIAMI DİL OKULLARI

Miami, Florida eyaletinde bulunan bir liman kentidir. Turizm başta olmak üzere, finans, uluslararası ticaret, medya ve eğlence sektörünün lider şehirlerinin başında gelmektedir. Aynı zamanda birçok kez temiz içme suyu, temiz caddeler, yeşil alanlar ve hava kalitesi nedeniyle birinci seçilmiş bir yerleşim yeri olarak da dikkat çekmektedir.

Turistleri bu denli kendine çeken bu şehirde, harika botanik bahçeler, berrak bir okyanus, mükemmel bir gece hayatı ve modern müzeler bulunmaktadır. Aynı zamanda birçok Hollywood yıldızının Miami’de evleri bulunmakta ve filmlere de konu olmaktadır.

Bu nedenlerden dolayı birçok öğrenci de akademik ya da dil eğitimi için Miami’yi tercih etmektedir.

Amerika’nın önde gelen bazı Üniversite’lerinin yanı sıra Kaplan International College, EC English ve ELS gibi Amerika’nın en kaliteli dil okullarının şubeleri de Miami’de bulunmaktadır.

EC English Miami’nin en önde gelen merkezlerinden Miami Beach, Lincoln Yolu üzerinde bulunmakta olup, 195 öğrenci kapasiteli bir dil okuludur. Kaliteli eğitim vermesinin yanı sıra öğrencilerine hemen hemen haftanın her günü aktiviteler sunarak pratik yapmalarını kolaylaştıran bir eğitim sistemini benimsemişlerdir.

ELS ise Miami’nin sakin bölgesi Miami Shores’te Barry University’nin 36 hektarlık kampüsünde yer almakta olup Miami Beach’e 20 dk. mesafededir. Üniversite kampüsünde eğitim almak , aynı zamanda da şehir merkezine yakın olup her iki atmosferden de faydalanmak isteyen öğrenciler için iyi bir alternatiftir.

Kaplan International College ise Maimi’nin güney sahili bölgesinde , daha sakin ancak bir o kadar hareketli bölgesinde yer alan, 120 öğrenci kapasiteli Amerika’nın önde gelen dil okullarından biri olup, öğrencilerine sayısız aktivite fırsatı sunmaktadır.

Miami’ ye Türkiye’den 12 saat 30 dakika ’da direkt uçuşlar ile ulaşabilirsiniz. Şehir içi ulaşım ağı geniş olan bu şehirde metro ve otobüsle Miami’nin bir çok yerine gidebilirsiniz. Ulaşım tek yön ücreti ortalama 2.25 USD’dir. Eğer uzun süre kalacaksanız, Easy Card ile haftalık yada aylık olarak ulaşımınızı daha uygun ücretlerle sağlayabilirsiniz.

Eğer siz de rüya gibi bir şehirde yaşamak, aynı zamanda iyi bir eğitim almak istiyorsanız Miami’yi listenizin en başına almanızı öneririm.

Academix Hakkında

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak 1996'dan beri dünyadaki pek çok prestijli dil okulu, lise ve üniversitenin Türkiye kayıt ofisi olarak çalışmaktayız. Tüm öğrencilerimize okul ve program seçiminden, kayıt işlemlerine, vize işlemlerinden, seyahat organizasyonuna kadar tüm aşamalarda ücretsiz danışmanlık sunmaktayız.Neden yurtdışı eğitim danışmalık hizmeti almalısınız?

Öğrenci Yorumları

İtalya, University Of Padua'da Eğitim

Padova Üniversitesi İnsan Hakları bölümüne yüksek lisans için başvurumu yaptım ve 2020 Haziran’da kabul mektubumu almıştım.   Devamı

Elif Bakar
Elif Bakar
Öğrenci
Kanada VanWest College

Merhabalar Sevgili Academix Ailesi, Sizlere Kanada yolculuğumun nasıl başladığı ve sürecin nasıl gittiğini anlatmak istiyorum   Devamı

Türkan Berfin Dişikitli
Türkan Berfin Dişikitli
Öğrenci
Mükemmel İki Yıl İçin İtalya’da Master: Politecnico Di Milano Maceram

2018’de İzmir Yaşar Holding’te çalışırken tamamen tesadüf eseri, bir gideyim ne varmış bir bakayım diyerek gittiğim yurtdışı eğitim fuarında tanışt...   Devamı

Emre Danışan
Emre Danışan
Öğrenci
Ücretsiz Master Danışmanlığı ile İskoçya'da Eğitim

Hayatımın en önemli kararlarından birini verirken küçük bir araştırma yapıp bir eğitim danışmanı ile çalışmaya karar verdim. Böylece Academix aile...   Devamı

Gizem Kılıçarslan
Gizem Kılıçarslan
Öğrenci
Tüm Yorumlar...

Danışman Yorumları

Sat Subject Testler ve Essay Bölümü kaldırıldı mı?

Sat Subject Testler ve Essay Bölümü kaldırıldı mı? Sat Subject Testlerin yerine hangi sınavlara girmeliyiz?   Devamı

Aslı Uludoğan
Aslı Uludoğan
Danışman
Hollanda'da Lisans Eğitimi

Yurtdışında lisans eğitimleri için ilk akla gelen lokasyonlardan Hollanda ile ilgili detay bilgiler   Devamı

Burcu GENÇTÜRK
Burcu GENÇTÜRK
Danışman
Kanada'da Dil Eğitimi ve Çalışma İzni

Düşük şiddet ve suç oranı, ortalama yaşam süresinin uzunluğu, güvenliği, eşitlikçi eğitim sistemi ve huzurlu ortamıyla Birleşmiş Milletler tarafınd...   Devamı

Deniz KAYA
Deniz KAYA
Danışman
Online Eğitimin Faydaları

Online eğitimler örgün eğitimin aksine zamandan ve mekândan bağımsız olarak öğrencilerin istediği zaman istediği yerde eğitim almasını mümkün kılar.   Devamı

Deniz KAYA
Deniz KAYA
Danışman
Tüm Yorumlar...

Bizi Takip Edin

YURTDIŞI EĞİTİM NAVİGASYON

Yurtdışı Eğitim Hakkındaki Tüm Merak Edilenler