ST. GILES INTERNATIONAL İNGİLTERE'DE İNGİLİZCE + SİHİRBAZLIK KURSU SUNUYOR

St. Giles International İngiltere'de İngilizce + Sihirbazlık Kursu Sunuyor

You Have an Invitation From Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry!

İngiltere dendiği zaman herkesin aklına aynı anda gelen çok belirgin detaylar vardır. Köklü İngiliz tarihi, büyüleyici mimarisi, doğal güzellikleri, İngiliz çayı, kırmızı telefon kulübesi.. bunlardan yalnızca birkaçı. Tüm bu ikonlaşmış ve tüm dünya tarafından bilinir hale gelmiş detayların yanı sıra hiç şüphesiz ki İngiltere dendiğinde Kraliçe Elizabeth’den bile önce aklımıza gelen bir isim var; “Harry Potter”! 

İngiliz yazar J.K. Rowling tarafından yedi kitap halinde yazılan fantastik roman serisi ve bu kitaplardan uyarlanan film serisi o kadar farklı bir hayran kitlesi edindi ki, adeta var olduğuna gerçekten inandığımız, tüm dünyadan bağımsız fantastik bir dünya haline geldi. Kitaplar henüz yayınlanırken çocuk olanlarımızdan tutun da, bugün daha yeni yeni kitaplarla ve filmlerle tanışacak yaşa gelmiş milyonlarca çocuk ve yetişkinin hayranı olduğu bu dünya hepimize “Neden gerçek dünyada büyü yapamıyorum? Ne demek King’s Cross’tan Hogwarts’a giden tren yok?!” :) gibi gerçekleri kabullenmek istemediğimiz bir efsane yarattı. 

İşte tam bu gerçekleri kabullenmek istemiyorken St. Giles International bizim gibi “Muggle” olduğu gerçeğiyle yaşamak istemeyen tüm HP fanlarına ilaç gibi bir program yarattı.

St. Giles International 2020 yılında öğrenci kabul etmeye başlayacağı bu programın hem 12-17 yaş arası öğrenciler için sunduğu “Junior” programı hem de 14 yaş ve üstü öğrenciler için sunduğu yetişkin programı mevcut.

St. Giles School of English and Wizardy” ismi ile anılan bu özel programda Harry Potter temasında İngilizce dersleri görmenin yanı sıra, Harry Potter Studio turu, Quidditch turnuvası, filmin çekildiği binaların ve mekanların ziyareti, büyü yapım dersleri vb. “sihirli” bir aktivite programı da mevcut. 

14 yaş üstü yetişkinler için sunulacak olan bu programın örnek aktivite programı aşağıdaki gibidir; (London Highgate kampüsünde sunulacaktır.)

St. Giles International İngiltere'de İngilizce + Sihirbazlık Kursu Sunuyor

12-17 yaş arası “junior” öğrenciler için sunulacak olan bu programın örnek aktivite programı ise aşağıdaki gibidir; (Oxford kampüsünde sunulacaktır.)

St. Giles International İngiltere'de İngilizce + Sihirbazlık Kursu Sunuyor

Her 2 program da 1 haftalık programlardır. Hem yetişkin öğrenciler, hem de junior öğrenciler istedikleri başka programlarla bu programı birleştirebilirler. Örneğin 4 hafta junior yaz kampı programına gitmek isteyen bir öğrenci standart yaz kampına 3 hafta + Harry Potter temalı bu programa 1 hafta olmak üzere kendilerine 4 haftalık bir program oluşturabilirler. Aynı esneklik yetişkin öğrenciler için de geçerlidir.

Sonuç olarak hem dil eğitimi almak, hem de bu BÜYÜLÜ tecrübeyi edinmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Sizin için en doğru programı yaratacağımıza ve Hogwarts Express’te cam kenarından biletinizi ayıracağımıza şüpheniz olmasın!

Patronus’u ile buluşmak için sabırsızlananları bekliyoruz!

St. Giles International İngiltere'de İngilizce + Sihirbazlık Kursu Sunuyor

Yazar: Nazlı Deniz ÖZKUNDAKÇI | Academix Çorlu Şube
t : +90 282 652 12 00 | c: +90 553 698 18 00

 

Academix Hakkında

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak 1996'dan beri dünyadaki pek çok prestijli dil okulu, lise ve üniversitenin Türkiye kayıt ofisi olarak çalışmaktayız. Tüm öğrencilerimize okul ve program seçiminden, kayıt işlemlerine, vize işlemlerinden, seyahat organizasyonuna kadar tüm aşamalarda ücretsiz danışmanlık sunmaktayız.Neden yurtdışı eğitim danışmalık hizmeti almalısınız?

Öğrenci Yorumları

İtalya, University Of Padua'da Eğitim

Padova Üniversitesi İnsan Hakları bölümüne yüksek lisans için başvurumu yaptım ve 2020 Haziran’da kabul mektubumu almıştım.   Devamı

Elif Bakar
Elif Bakar
Öğrenci
Kanada VanWest College

Merhabalar Sevgili Academix Ailesi, Sizlere Kanada yolculuğumun nasıl başladığı ve sürecin nasıl gittiğini anlatmak istiyorum   Devamı

Türkan Berfin Dişikitli
Türkan Berfin Dişikitli
Öğrenci
Mükemmel İki Yıl İçin İtalya’da Master: Politecnico Di Milano Maceram

2018’de İzmir Yaşar Holding’te çalışırken tamamen tesadüf eseri, bir gideyim ne varmış bir bakayım diyerek gittiğim yurtdışı eğitim fuarında tanışt...   Devamı

Emre Danışan
Emre Danışan
Öğrenci
Ücretsiz Master Danışmanlığı ile İskoçya'da Eğitim

Hayatımın en önemli kararlarından birini verirken küçük bir araştırma yapıp bir eğitim danışmanı ile çalışmaya karar verdim. Böylece Academix aile...   Devamı

Gizem Kılıçarslan
Gizem Kılıçarslan
Öğrenci
Tüm Yorumlar...

Danışman Yorumları

Sat Subject Testler ve Essay Bölümü kaldırıldı mı?

Sat Subject Testler ve Essay Bölümü kaldırıldı mı? Sat Subject Testlerin yerine hangi sınavlara girmeliyiz?   Devamı

Aslı Uludoğan
Aslı Uludoğan
Danışman
Hollanda'da Lisans Eğitimi

Yurtdışında lisans eğitimleri için ilk akla gelen lokasyonlardan Hollanda ile ilgili detay bilgiler   Devamı

Burcu GENÇTÜRK
Burcu GENÇTÜRK
Danışman
Kanada'da Dil Eğitimi ve Çalışma İzni

Düşük şiddet ve suç oranı, ortalama yaşam süresinin uzunluğu, güvenliği, eşitlikçi eğitim sistemi ve huzurlu ortamıyla Birleşmiş Milletler tarafınd...   Devamı

Deniz KAYA
Deniz KAYA
Danışman
Online Eğitimin Faydaları

Online eğitimler örgün eğitimin aksine zamandan ve mekândan bağımsız olarak öğrencilerin istediği zaman istediği yerde eğitim almasını mümkün kılar.   Devamı

Deniz KAYA
Deniz KAYA
Danışman
Tüm Yorumlar...

Bizi Takip Edin

YURTDIŞI EĞİTİM NAVİGASYON

Yurtdışı Eğitim Hakkındaki Tüm Merak Edilenler