ST. GILES INTERNATIONAL İNGİLTERE'DE İNGİLİZCE + SİHİRBAZLIK KURSU SUNUYOR

St. Giles International İngiltere'de İngilizce + Sihirbazlık Kursu Sunuyor

You Have an Invitation From Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry!

İngiltere dendiği zaman herkesin aklına aynı anda gelen çok belirgin detaylar vardır. Köklü İngiliz tarihi, büyüleyici mimarisi, doğal güzellikleri, İngiliz çayı, kırmızı telefon kulübesi.. bunlardan yalnızca birkaçı. Tüm bu ikonlaşmış ve tüm dünya tarafından bilinir hale gelmiş detayların yanı sıra hiç şüphesiz ki İngiltere dendiğinde Kraliçe Elizabeth’den bile önce aklımıza gelen bir isim var; “Harry Potter”! 

İngiliz yazar J.K. Rowling tarafından yedi kitap halinde yazılan fantastik roman serisi ve bu kitaplardan uyarlanan film serisi o kadar farklı bir hayran kitlesi edindi ki, adeta var olduğuna gerçekten inandığımız, tüm dünyadan bağımsız fantastik bir dünya haline geldi. Kitaplar henüz yayınlanırken çocuk olanlarımızdan tutun da, bugün daha yeni yeni kitaplarla ve filmlerle tanışacak yaşa gelmiş milyonlarca çocuk ve yetişkinin hayranı olduğu bu dünya hepimize “Neden gerçek dünyada büyü yapamıyorum? Ne demek King’s Cross’tan Hogwarts’a giden tren yok?!” :) gibi gerçekleri kabullenmek istemediğimiz bir efsane yarattı. 

İşte tam bu gerçekleri kabullenmek istemiyorken St. Giles International bizim gibi “Muggle” olduğu gerçeğiyle yaşamak istemeyen tüm HP fanlarına ilaç gibi bir program yarattı.

St. Giles International 2020 yılında öğrenci kabul etmeye başlayacağı bu programın hem 12-17 yaş arası öğrenciler için sunduğu “Junior” programı hem de 14 yaş ve üstü öğrenciler için sunduğu yetişkin programı mevcut.

St. Giles School of English and Wizardy” ismi ile anılan bu özel programda Harry Potter temasında İngilizce dersleri görmenin yanı sıra, Harry Potter Studio turu, Quidditch turnuvası, filmin çekildiği binaların ve mekanların ziyareti, büyü yapım dersleri vb. “sihirli” bir aktivite programı da mevcut. 

14 yaş üstü yetişkinler için sunulacak olan bu programın örnek aktivite programı aşağıdaki gibidir; (London Highgate kampüsünde sunulacaktır.)

St. Giles International İngiltere'de İngilizce + Sihirbazlık Kursu Sunuyor

12-17 yaş arası “junior” öğrenciler için sunulacak olan bu programın örnek aktivite programı ise aşağıdaki gibidir; (Oxford kampüsünde sunulacaktır.)

St. Giles International İngiltere'de İngilizce + Sihirbazlık Kursu Sunuyor

Her 2 program da 1 haftalık programlardır. Hem yetişkin öğrenciler, hem de junior öğrenciler istedikleri başka programlarla bu programı birleştirebilirler. Örneğin 4 hafta junior yaz kampı programına gitmek isteyen bir öğrenci standart yaz kampına 3 hafta + Harry Potter temalı bu programa 1 hafta olmak üzere kendilerine 4 haftalık bir program oluşturabilirler. Aynı esneklik yetişkin öğrenciler için de geçerlidir.

Sonuç olarak hem dil eğitimi almak, hem de bu BÜYÜLÜ tecrübeyi edinmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Sizin için en doğru programı yaratacağımıza ve Hogwarts Express’te cam kenarından biletinizi ayıracağımıza şüpheniz olmasın!

Patronus’u ile buluşmak için sabırsızlananları bekliyoruz!

St. Giles International İngiltere'de İngilizce + Sihirbazlık Kursu Sunuyor

Yazar: Nazlı Deniz ÖZKUNDAKÇI | Academix Çorlu Şube
t : +90 282 652 12 00 | c: +90 553 698 18 00

 

Academix Hakkında

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak 1996'dan beri dünyadaki pek çok prestijli dil okulu, lise ve üniversitenin Türkiye kayıt ofisi olarak çalışmaktayız. Tüm öğrencilerimize okul ve program seçiminden, kayıt işlemlerine, vize işlemlerinden, seyahat organizasyonuna kadar tüm aşamalarda ücretsiz danışmanlık sunmaktayız.Neden yurtdışı eğitim danışmalık hizmeti almalısınız?

Öğrenci Yorumları

İngiltere Öğrenci Vizesi Nasıl Aldım?

Dünyanın en zor vizesini bana kolay kılan Aslıhan Hanım’a şükranlarımı sunarım ve halihazırda çok başarılı olduğu mesleğinde daha da ileri gitmesi ...   Devamı

Süleyman ŞAHİN
Süleyman ŞAHİN
Öğrenci
İngiltere'de Yüksek Lisans Tavsiyeleri - London Metropolitan Univer...

Akademik hayatta ilerleme ve hedeflerime ulaşabilme adına attığım bu adımda beni destekleyen aileme, arkadaşlarıma, Hakan Bey'e ve tüm Academix ail...   Devamı

Berna KESER
Berna KESER
Öğrenci
Avustralya'da Dil Eğitimi Tavsiyeleri - ILSC Melbourne

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Şirketini tercih etmemdeki neden daha önce İrlanda vizemi değerli çalışanların özverili çalışmaları sayesinde ...   Devamı

Beytullah Burak KOLÇAK
Beytullah Burak KOLÇAK
Öğrenci
Amerika'da İş İngilizcesi - Stafford House Boston

Araştırmalarım sonucunda Instagram üzerinden Academix’e ulaştım. Danışmanım Deniz Hanım benimle çok ilgilendi.   Devamı

Melis KABADAYI
Melis KABADAYI
Öğrenci
Tüm Yorumlar...

Danışman Yorumları

San Diego'da Dil Eğitimi Tavsiyelerim

Dil Eğitimi için San Francisco, Berkeley’de 5 ay geçirdikten sonra, her yabancı öğrenci gibi diğer şehirleri görmek üzere yaptığımız hafta sonu tur...   Devamı

Pelin ERCAN
Pelin ERCAN
Danışman
California’da Community College Eğitimi

Ön lisans eğitiminden sonra lisansa transfer etme açısından başarısı oldukça yüksektir.   Devamı

Pelin ERCAN
Pelin ERCAN
Danışman
EC Young Learners Yaz Okulu Programları

EC Young Learners, tecrübesi ve kalitesi ile Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda ve Malta gibi ülkelerde öğrencilere oldukça çeşitli aktivite imkan...   Devamı

Tugay İBİŞ
Tugay İBİŞ
Danışman
TOLES Sınavı Hakkında

Avukatlar, hukuk öğrencileri ve hukuk çevirmenleri için dünyanın önde gelen İngilizce sınavıdır.   Devamı

Aslıhan ÇALIŞKAN
Aslıhan ÇALIŞKAN
Danışman
Tüm Yorumlar...

Bizi Takip Edin

YURTDIŞI EĞİTİM NAVİGASYON

Yurtdışı Eğitim Hakkındaki Tüm Merak Edilenler