POLONYA'DA HAZIRLIK EĞİTİMİ VE SONRASI

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Alaaddin Batu Hancıoğlu. Şu anda Polonya’da bir yıllık hazırlık eğitimimi tamamlayarak, lisans eğitimine devam etmek için üniversite başvuru sürecimi tamamlamaktayım. Bu sürece tam bir yıl önce Antalya Academix ile başladım. Danışmanım Efsun Hanım’ın bilgilendirmesi, yönlendirmesi ve güler yüzü sayesinde eğitim hayatıma Polonya’da devam etme kararı aldım.

İngilizce yeterliliği için öncelikle bir yıllık dil eğitimine katıldım. Sürecin başında Efsun Hanım üniversite ve bölüm için karar vermemin erken olacağını, hazırlık eğitimim devam ederken daha mantıklı ve isteklerim doğrultusunda karar verebileceğimi söyledi (-ki öyle de oldu). Hazırlık için okul başvurum, kabul, konaklama işlemlerinde danışmanımdan destek aldım. Bizler için zorlu vize süreci için ise Efsun Hanım’ın iş disiplini ve düzeni sayesinde dosyamı eksiksiz olarak tamamlayarak, dört gün içerisinde vizemi aldım.

İlk kez deneyimlediğim yurt dışı eğitim serüvenim için korksam da, bu süreci başarıyla tamamladım diyebilirim. Eğitim sürecim boyunca da Efsun Hanım’ın yardım ve yönlendirmesiyle oluşan bütün problemleri aştım. Yurt dışı eğitim süreci için Academix, özellikle süreci birlikte yürüttüğüm danışmanım Efsun Hanım kesinlikle doğru tercih.

Polonya için sizlere söyleyebileceğim; Polonya harika bir ülke ve yaşadığım Varşova tam bir öğrenci şehri. Şehir diğer Avrupa şehirlerine göre oldukça ekonomik ve rahat. Ulaşım çok kolay, her yere hem yürüyerek hem de toplu taşıma aracı kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Eğitim için ise danışmanımın da belirttiği gibi İngilizce dil eğitimini ana dili İngilizce olan bir ülkede almak en doğrusu. Konaklama benim için en önemli konuydu. Kalacağım yerin, temizliği ve güvenliği benim için çok önemliydi ve bu konuda yine Academix’ten destek alarak konaklama seçenekleri arasından kaldığım yeri seçtim ve kaldığım yer kusursuzdu diyebilirim. Sizler için fotoğraflarını da ekledim. ( Yurt: Student Depot).

Şu anda üniversite seçimimi yaptım ve kabul aldım, bu yıl Warsaw Management Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği bölümüne başlayacağım.

Bu süreçte aklımdaki bütün soruları cevaplayan, hiçbir zaman ilgisini eksik etmeyen Efsun Hanım’a teşekkür ediyorum. Bu deneyimi yaşamak isteyen herkese de Academix’i öneriyorum.

Academix Danışmanı:
Efsun Arslanoğlu, Antalya Şubesi
efsun@academix.com.tr 
+90 242 316 34 40  +90 505 025 26 60

Academix Hakkında

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak 1996'dan beri dünyadaki pek çok prestijli dil okulu, lise ve üniversitenin Türkiye kayıt ofisi olarak çalışmaktayız. Tüm öğrencilerimize okul ve program seçiminden, kayıt işlemlerine, vize işlemlerinden, seyahat organizasyonuna kadar tüm aşamalarda ücretsiz danışmanlık sunmaktayız.Neden yurtdışı eğitim danışmalık hizmeti almalısınız?

Öğrenci Yorumları

Politecnico Di Milano’da

Politecnico Di Milano'da MSc Aeronautical Engineering eğitimi alan öğrencimizin paylaştığı deneyimleri.   Devamı

Furkan Özkalay
Furkan Özkalay
Öğrenci
ILAC College Vancouver Business Administration

Bu mesajı size Vancouver’dan yazıyorum. Buraya kadar gelmemde büyük emeği olan Academix Kadıköy Şubesi’nden Deniz Hanım’a da teşekkürlerimi iletmek...   Devamı

Eşref Furkan Karaoğlan
Eşref Furkan Karaoğlan
Öğrenci
İtalya, University Of Padua'da Eğitim

Padova Üniversitesi İnsan Hakları bölümüne yüksek lisans için başvurumu yaptım ve 2020 Haziran’da kabul mektubumu almıştım.   Devamı

Elif Bakar
Elif Bakar
Öğrenci
Kanada VanWest College

Merhabalar Sevgili Academix Ailesi, Sizlere Kanada yolculuğumun nasıl başladığı ve sürecin nasıl gittiğini anlatmak istiyorum   Devamı

Türkan Berfin Dişikitli
Türkan Berfin Dişikitli
Öğrenci
Tüm Yorumlar...

Danışman Yorumları

Sat Subject Testler ve Essay Bölümü kaldırıldı mı?

Sat Subject Testler ve Essay Bölümü kaldırıldı mı? Sat Subject Testlerin yerine hangi sınavlara girmeliyiz?   Devamı

Aslı Uludoğan
Aslı Uludoğan
Danışman
Hollanda'da Lisans Eğitimi

Yurtdışında lisans eğitimleri için ilk akla gelen lokasyonlardan Hollanda ile ilgili detay bilgiler   Devamı

Burcu GENÇTÜRK
Burcu GENÇTÜRK
Danışman
Kanada'da Dil Eğitimi ve Çalışma İzni

Düşük şiddet ve suç oranı, ortalama yaşam süresinin uzunluğu, güvenliği, eşitlikçi eğitim sistemi ve huzurlu ortamıyla Birleşmiş Milletler tarafınd...   Devamı

Deniz KAYA
Deniz KAYA
Danışman
Online Eğitimin Faydaları

Online eğitimler örgün eğitimin aksine zamandan ve mekândan bağımsız olarak öğrencilerin istediği zaman istediği yerde eğitim almasını mümkün kılar.   Devamı

Deniz KAYA
Deniz KAYA
Danışman
Tüm Yorumlar...

Bizi Takip Edin

YURTDIŞI EĞİTİM NAVİGASYON

Yurtdışı Eğitim Hakkındaki Tüm Merak Edilenler