Study Group - University College Dublin

HEMEN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Bizi Nereden Duydunuz?*
Bilgi Almak İstediğiniz Şube*
Mesajınız

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

1854 yılında kurulan University College Dublin, Avrupa’nın önce gelen araştırma ağırlıklı üniversitelerinden biridir. Bugün itibariyle, 25,000 öğrencisiyle İrlanda’nın en geniş üniversitesidir. Bu sayının 5,000’ini uluslar arası öğrenciler oluşturmaktadır. 121 ülkeden öğrenciye ev sahipliği yapan okul, İngilizce konuşulan üniversiteler arasında Erasmus değişim programıyla en fazla öğrenci göndermiş okuldur.

University College Dublin'de sunulan programlar konu bazlı ikiye ayrılmıştır.

Study Groupİngilizce dil eğitimi ve dünya standartlarında üniversite erişiminde uzmanlaşmış, uluslararası eğitimde tanınan bir liderdir. Uluslararası öğrencilerin geleceklerine, umutlarını artırmalarına yatırım yapan ve aynı zamanda potansiyellerinin sınırlarına ulaşmalarına odaklanan kaliteli bir evrensel eğitim sağlayıcısıdır.

Her yıl, Study Group 120 ülkeden 50,000 öğrenciye ayrıcalıklı eğitim programları sunar. Evrensel ağı, uzman eğitim danışmaları ve Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, İrlanda ve Yeni Zelanda’daki yaklaşık 200 üniversiteyle ortaklığıyla, modern uluslararası eğitimde rakipsizdir. Amacı: öğrenim ve yerleşim tesisleri inşa etmek, öğrencilerine çağdaş bir eğitim çevresi sunmaktır. Dünya çapındaki ağlarını, ortaklıklarını, yatırımlarını ve sosyal bağlantılarını genişlettikçe, Study Group modern eğitimin manzarasını yeniden tanımlamaktadır. Çok yönlü evrensel ilerlemeyi geliştirmiş ve uluslararası eğitimde ağ dağıtımını sağlamıştır.

Study Group, dünya çapında 27 bölge müdürlüğü ve 3000'den fazla temsilcisiyle aktif destek sağlar. Study Group’un misyonunun kalbinde dünyanın en önde gelen üniversitelerle ortaklık yapmak vardır.

University College Dublin dünyadaki üniversitelerin en iyi %1'lik kesimi arasında yer almaktadır. Uluslararası öğrencilerin İrlanda'daki bir numaralı seçimidir. 1854 yılında kurulan üniversite İrlanda'nın en eski üniversitelerinden birisidir. Aynı zamanda geniş bir yelpazede lisans programları sunmaktadır.

Universite College Dublin 6.000'i 120 farklı ülkeden olmak üzere her sene 30.000 öğrenciye çok uluslu bir ortamda eğitim vermektedir. 133 hektarlık Belfield kampüsü yeşil alanlarla kaplıdır. Avrupa'daki en büyük kentsel kampüs olma özelliğine sahiptir. 

University College Dublin'in işletme fakültesi dünyada sadece 73 tane okulun sahip olduğu Triple akreditasyona (AACSB, EQUIS ve AMBA) sahiptir.

Detaylı bilgi için broşürü inceleyiniz.

Sunulan Programlar

International Foundation Year: International Study Centre'da okumak, University College Dublin'de bir lisans derecesinde başarılı olmanız için gereken İngilizce dilini ve akademik becerileri geliştirecektir. İki konu seçeneği ile bir programı (Uluslararası Hazırlık Yılı) sunuyor. UCD'nin ana kampüsünde eğitim alarak, derecenize emin bir başlangıç ​​yapmak için hazırlanacaksınız.

Seçeceğiniz Alanlar:

  • Business, Economics and Social Sciences
  • Engineering and Sciences

Kabul Kriterleri

+17 yaş, IELTS 5.0, TOEFL - Dinleme15, Okuma13, Konuşma 18, Yazma 15

Başvuru Tarihleri

Başlangıç Dönemleri: Eylül ve Ocak

Program Ücretleri

International Foundation Year:

2019 ve 2020:

  • Business, Economics and Social Sciences: €16,970 
  • Engineering and Sciences: €18,520

 

 

Harita

Sanal Tur

Fotograf Galerisi

HEMEN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Bizi Nereden Duydunuz?*
Bilgi Almak İstediğiniz Şube*
Mesajınız

YURTDIŞI EĞİTİM NAVİGASYON

Yurtdışı Eğitim Hakkındaki Tüm Merak Edilenler