INTO - Newton A-level Programme

HEMEN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Bizi Nereden Duydunuz?*
Bilgi Almak İstediğiniz Şube*
Mesajınız

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Akademik olarak titiz Cambridge Uluslararası Sınav kurulu müfredatından dört GCE A seviyesi sınavına hazırlanacaksınız. Heyecan verici pratik çalışma teorik bilgi, sınıf ve kurs çalışmalarınızı güçlendirecektir. Bunlar, eğlenceli ve yeni beceriler öğrenirken, çalışmalarınızı gerçek dünyadaki durumlarla ilişkilendirmek için mükemmel bir fırsat sunar. INTO Newton A-seviye programında ortalama olarak her sekiz öğrenci için bir öğretmen bulunur. Bu, eğitiminiz için yüksek düzeyde bireysel ilgi ve geribildirimden keyif alacağınız anlamına gelir. Öğretmenler yeni bir ortamda çalışma deneyimine ayak uydurmanıza yardımcı olacaklar. Ayrıca modüller, güveninizi arttırmanıza yardımcı olacak çalışma yöntemlerini ve sınav tekniklerini de kapsayacaktır.

East Anglia University, öğrencilerin gelişen bir topluluk atmosferinin ve zengin yaşam deneyimlerinin zenginliğinin tadını çıkarabilecekleri fantastik bir üniversitedir. UEA'nın güzel park alanı kampüsü, çalışmalar arasında rahatlamak için bolca şans sunuyor. Tavşanları doğa yürüyüşüne çıkarabilir, göl kenarında mangal keyfi yapabilir veya çimlerin üzerinde okurken temiz havanın keyfini çıkarabilirsiniz. INTO Newton A-level programında öğrenci iseniz , UEA kampüsündeki tüm olanaklardan yararlanabileceksiniz. Bu tesisler arasında 7 gün 24 saat açık kütüphane, medya paketi, film ve TV stüdyosu, ödüllü Sportspark kompleksi, on iki eşsiz kafe,restoran,mini süpermarket, banka ve postane bulunmaktadır.

Sunulan Programlar

A-Levels: 

  • Economics, Business and Acturial Science
  • Engineering and Mathematics
  • Science and Medicine

Kabul Kriterleri

Newton Programı adayları, Oxford, Cambridge, US Ivy ligi veya tıp fakülteleri gibi üst düzey üniversitelere giriş potansiyeli göstermelidir. Programa girebilmek için 6 / B veya üzeri notta en az altı GCSE sınavına eşdeğer bir başarı elde ederek eğitiminizi 11. Sınıf seviyesine tamamlamış olmalısınız. Tıp, Diş Hekimliği veya Veterinerlik Bilimine geçmek isteyen öğrenciler: Matematik ve Fen Bilimleri dahil olmak üzere en az altı konuda GCSE’de (veya eşdeğeri) 7-9 / A-A *. Herhangi bir öğrencinin bu minimum gerekliliği yerine getirmeden Birleşik Krallık tıp fakültesine giremez, IELTS 5.0

Başvuru Tarihleri

2019: Eylül
2020: Ocak

Program Ücretleri

A - Level: £41,080

Harita

Sokak Görüntüsü

Fotograf Galerisi

HEMEN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Bizi Nereden Duydunuz?*
Bilgi Almak İstediğiniz Şube*
Mesajınız

YURTDIŞI EĞİTİM NAVİGASYON

Yurtdışı Eğitim Hakkındaki Tüm Merak Edilenler