Cambridge International College

HEMEN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Bizi Nereden Duydunuz?*
Bilgi Almak İstediğiniz Şube*
Mesajınız

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Cambridge International College destekleyici ve sevecen bir ortamda geniş bir öğrenci topluluğuna, kaliteli İngilizce dili, Mesleki ve Yüksek öğretim kursları sunan çok sektörlü bir okuldur. CIC'in uluslararası öğrencilere hitap eden tüm olanaklara sahip Melbourne ve Perth kampüsleri vardır. Her iki kampüste Merkezi İş Bölgelerinin ya içerisinde ya da çok yakınında bulunmaktadır. Tüm toplu taşıma araçlarına kampüslerden bir kaç dakika içerisinde ulaşılmaktadır. CIC Tesisleri, modern derslikler ve bilgisayar laboratuarlarına sahiptir, ayrıca en iyi eğitim deneyimin, almak isteyen öğrenciler için idealdir.

Öğretmenler ve öğretim elemanları nitelikli ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarını yönetmede deneyimli ve bilgili olan bu kişiler sektördeki deneyimlerine göre özenle seçilmektedir.

CIC Perth kampüsü Doğu Perth'de 297 Hay Street üzerinde şehrin popüler kafeleri, restoranları, barları ve gece kulüplerinin ve ücretsiz toplu taşıma duraklarının yakınında yer almaktadır. Kampüste büyük bir çeşitlilikle kaliteli İngilizce dil ve Mesleki kurslar sunulmaktadır, ynı zamanda rekreasyonel aktiviteler ile ünlüdür; spor ve haftalık açık hava maceraları gibi. Son derece modern bir kampüse sahip olan CIC Perth, öğrencilere tüm çalışma ve sosyal gereksinimleri için harika imkanlar sunar; bilgisayar laboratuarı, öğrenci salonu ve sinema odası gibi. CIC Perth akademik personeli, küçük sınıfları, çalışma destek hizmetleri, öğrenci refah ekipleri ve öğrenci konseyiyle harika bir okuldur.

Fiyat Listesi 2016
Broşür 2016

Sunulan Programlar

Cambridge International College bünyesinde sunulmakta olan Diploma ve Sertifika Programları:

  • Accounitng
  • Marketing
  • Management
  • Hospitality
  • Translating

Harita

Sokak Görüntüsü

Fotograf Galerisi

HEMEN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Bizi Nereden Duydunuz?*
Bilgi Almak İstediğiniz Şube*
Mesajınız

YURTDIŞI EĞİTİM NAVİGASYON

Yurtdışı Eğitim Hakkındaki Tüm Merak Edilenler