INTO - Marshall University

HEMEN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Bizi Nereden Duydunuz?*
Bilgi Almak İstediğiniz Şube*
Mesajınız

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Marshall University West Virginia'da bulunan bir devlet araştırma üniversitesidir. 1837 yılında kurulan okul kurulduğu zaman Marshall College olarak tanınıyordu ve 1961 yılında üniversite statüsü kazanmıştır. Charleston'dan sonra Batı Virgina'nın en büyük ikinci şehri olan Huntington'da konumlanmıştır. Huntington, Kentucky'nin batı sınırına sadece 10 millik mesafede yer almaktadır ve Cincinati şehri sadece 150 millik mesafededir. MArshall University 100'den fazla programı 10 farklı lokasyonda sunmaktadır; Charleston, Wiliamson, Logan, Point Plesant, Beaver ve Hurricane dahildir. Marshal University'de sunulan en popüler kurslar arasında marketing, general studies, education, psychology, engineering ve business programları yer almaktadır.

Ranking Bilgileri

ABD’nin en iyi Hukuk Bilimleri master programı(American Board of Criminalistics)

Güney bölgesinin en iyi 16. Devlet üniversitesi (US News & World Report, 2014)

Carnegie’nin Master kolej ve üniversiteleri kategorisinde yer almaktadır (Carnegie Foundation for the Advancement of Teaching)

50 Milyon dolarlık araştırma bütçesi (2012-2013)

Sunulan Programlar

Geçiş yapabileceğiniz bölümler:

Lisans:İşletme, Bilgisayar Bilimleri, Mühendislik, Görsel Sanatlar, Genel Eğitimler, Fen, Birleştirilmiş Bilim ve Teknoloji.

Master:Muhasebe, MBA, Mühendislik, TESOL Temelli İngilizce, Çevre Bilimleri, Beden Eğitimi, Sağlık Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Bilgi Sistemleri, Matematik, Güvenlik, Spor İşletmeciliği, Teknoloji Yönetimi.
 

Kabul Kriterleri

Lisans: GPA-2.5, TOEFL:78 / IELTS: 6.0, SAT/GRE/GMAT skorları.
Eğer bu koşulları sağlayamıyorsanız INTO Pathway programlarına katılabilirsiniz. Öğrenciler, minimum 2.0 GPA ile TOEFL 78 / IELTS 6.0 için 1 dönem, TOEFL 60 / IELTS 5.5 için 2 dönem Pathway’e katılmak durumundadır.

Master: GPA-2.25, TOEFL:80 / IELTS: 6.5, SAT/GRE/GMAT skorları.
Eğer bu koşulları sağlayamıyorsanız INTO Pathway programlarına katılabilirsiniz. Öğrenciler, minimum 2.25 GPA ile TOEFL 80 / IELTS 6.5 için 1 dönem, TOEFL 70 / IELTS 6.0 için 2 dönemlik Pathway’e katılmak durumundadır.

Başvuru Tarihleri

Marshall University

Program Ücretleri

Marshall University

Harita

Sokak Görüntüsü

Fotograf Galerisi

HEMEN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Bizi Nereden Duydunuz?*
Bilgi Almak İstediğiniz Şube*
Mesajınız

YURTDIŞI EĞİTİM NAVİGASYON

Yurtdışı Eğitim Hakkındaki Tüm Merak Edilenler