INTO - Drew University

HEMEN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Bizi Nereden Duydunuz?*
Bilgi Almak İstediğiniz Şube*
Mesajınız

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

1867'de kurulan Drew Üniversitesi New York'a kısa bir tren mesafesi uzaklığında bulunmaktadır. 750.000 metre karelik kampüsüyle çalışmak için öğrencilere geniş bir alan sunar. Sınıflar ortalama17 öğrenciden oluşmakta ve bire-bir ilgi oranı yüksek tutulmaktadır. Yerel ve uluslararsı olmak üzere toplamda 2,369 öğrenci ile eğitim vermektedir.
 

Sunulan Programlar

Sanat, İşletme, Mühendislik, Beşeri ve Sosyal Bilimler, Bilim olmak üzere Pathway programları sunulmaktadır.

2+2 Pathway Programı: INTO New York Drew Üniversitesi, uluslararası öğrencilere sunduğu bu pathway programında ilk iki yıl İngilizce ve Akademik hazırlık kurslarını başarıyla tamamlayan öğrenciler kalan 2 yılda lisans derecelerini bitirmektedir. Bu ilk iki yılda öğrenciler dil seviyesi olarak oldukça verimli ilerledikleri gibi akademik olarak nasıl ödev hazırlanır, sunum yapılır, proje çalışmaları gibi lisansda yardımcı bir çok akademik yeteneklerini geliştirebilirler. Öğrenciler, 2 yıllık bu ön eğitimin ardından Drew Üniversitesi'ne direk geçilebileceği gibi diğer birçok partner üniversitede de eğitimlerini tamamlama şanslarına sahiptirler. Bunlar INTO'nun diğer partner üniversiteleri ve New York bölgesindeki diğer ABD üniversitelerinden oluşmaktadır.
 

Kabul Kriterleri

Standart Pathway Programı için; GPA 2.5, TOEFL 60, IELTS 5.5, INTO Password 6.00 Overall, PTE Academic 44+, Akademik İngilizce Level 4

Akademik İngilizce: Pathway programı için yeterli İngilizce dil yeteneğine sahip olmayan öğrenciler için Pathway programından önce sağlanan direk Drew Üniversitesinde eğitim alabilmelerine yönelik hazırlanmış olan dil programlarıdır. Minimum 13-16 haftalık dönemlerden oluşmaktadır.

Başlangıç Tarihleri; 20 Ağustos, 14 Ocak, 23 Mayıs.

Başvuru Tarihleri

Drew University

Program Ücretleri

Drew University

Harita

Sanal Tur

Fotograf Galerisi

HEMEN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Bizi Nereden Duydunuz?*
Bilgi Almak İstediğiniz Şube*
Mesajınız

YURTDIŞI EĞİTİM NAVİGASYON

Yurtdışı Eğitim Hakkındaki Tüm Merak Edilenler