BİLGİ İSTE İLETİŞİM
OHC English

OHC English

 

* Oxford House College 2016 yılı itibariyle OHC English ismiyle eğitim vermeye devam etmektedir.
OHC English 1974 yılından beri İngilizce eğitim vermektedir ve her geçen gün büyüyüp gelişmeye devam etmektedir. OHC English bugün İngiltere'nin en popüler akredite dil okullarından birisidir. Her yıl 7000'den fazla yabancı öğrenci OHC English'ı tercih etmektedir.

Tüm öğretmenleri sertifikalı olup yabancı öğrencilere eğitim konusunda tecrübelidirler. Okul Londra'nın merkezinde meşhur  Oxford Street yakınındadır. 1 haftadan itibaren akademik dönem için olan programlara kadar her pazartesi eğitime başlanabilmektedir. Okulda derslere katkı sağlayacak eğitim materyallerinin bulunduğu bir kütüphane, multimedya merkezi, ücretsiz internet erişimi olan bir bilgisayar laboratuvarı ve kafeterya bulunmaktadır. Yoğun sosyal programlarla da İngilizce pratik yapmaya olanak sağlamaktadır. Bu sosyal programlardan bazıları botla nehir gezintileri, öğrenci partileri, film geceleri, tiyatro, müze ve sanat galerisi ziyaretleri, disko-bar, karaoke, futbol ve yürüyüşlerdir. Okul, aile yanı, otel ve yaz ayları için üniversite yurdunda konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Akreditasyon ve üyelikler: EnglishUK, British Council, EAQUALS

Lokasyon: 

İngiltere:
  • Londra(Oxford St.), Londra (Richmond), Oxford, Stratford
Avustralya:
  • Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Cairns
Amerika:
  • New York, Boston, Miami
Kanada:
  • Toronto, Vancouver, Calgary
Fiyat Listesi 2017
Fiyat Listesi 2018

OHC English dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız

İletişime geçmek için tıklayınız

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

İlgili Linkler: