BİLGİ İSTE İLETİŞİM

A2Z School of English

James ve Luciene Taylor tarafından 2006'da kurulan A2Z School of English, ilk okulunu Manchester'da açmıştır. Ardından 2012'de Londra'da ve 2013'de Dublin'de açılarak öğrencilere farklı lokasyonlarda seçim şansı sunmuştur. İngilizce eğitiminde konuşma yeteneğine odaklı olan okul, nüfus popülasyonu küçük olan dersliklerde yerli İngiliz öğretmenlerle eğitim vermektedir.

A2Z Manchester: 4 üniversitesi ve 80,000 öğrencisi ile yaşam maliyetlerinin uygun olduğu bir öğrenci şehridir. Dürüst ve açık fikirli insanlarıyla kolay bir şehir olan Manchester'dan diğer UK şehirlerini rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. Manchester ayrıca müzik ve futbolu ile dünyaca ünlüdür. 

12 derslikten oluşan modern bir binada eğitim alan öğrenciler birçok tesise sahiptir. Tüm sınıflar klimalı ve dijital projeksiyona sahiptir. Öğrenciler için ücretsiz Wi-Fi ve bilgisayarların bulunduğu bölgeler mevcuttur. Öğrenciler kütüphaneyi isteklerine göre kullanabilirler.

A2Z Londra: Londra dünyanın en önemli şehirlerinden biridir. Moda, finans, futbol ve özgürlük dünyanın her yerinden insanları Londra'ya çeken başlıca alanlardır. Londra Wimbledon'da bulunan A2Z School of English'den Londra merkeze trenle kolay ulaşım sağlanmaktadır. Londra her türlü imkanın bulunduğu mükemmel bir şehir olmasına rağmen çok fazla yabancı popülasyona sahip olması nedeniyle İngilizce konuşma açısından bir dezavantaj olabilir. Bu açıdan Wimbledon hem Londra'ya yakınlığı hem de yerli İngiliz nüfusunun daha yoğun bulunduğu bir yerde olmasıyla öğrencilerine büyük bir avantaj sağlamaktadır. 3. bölgede bulunan okul konaklama açısından da zaman ve fiyat olarak Londra merkeze göre daha avantajlıdır. Şehir uluslararası tenis için büyük bir üne sahiptir.

5 derslikten oluşan ve geleneksel bir İngiliz binasında eğitim veren A2Z School of English'in tüm sınıfları klimalı ve dijital projeksiyona sahiptir. Öğrenciler için ücretsiz çay ve kahve imkanı sağlamaktadır. Bina içerisinde ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunulmakta ve bilgisayarların bulunduğu bir bölüme öğrencilere her açıdan imkan sunmaktadır. Öğrenciler kütüphanede vakitlerini istedikleri gibi değerlendirebilirler.

A2Z Dublin: Arkadaş canlısı halkı,mükemmel barları, prestijli üniversiteleri, güzel nehir ve parkları ile ünlü bir şehirdir Dublin. A2Z Dublin, en iyi bar ve restorantların yanında merkezde, Temple bar bölgesindedir. Birçok yere 2-3 dakikalık yürüme mesafesindedir. Dublin'de Avrupa ülkesinden olmasanızda yasal olarak çalışma imkanına sahip olabilirsinz. Tarihi ve kültürü ile tartışmasız güzellikte olan şehir, mükemmel bir gece hayatına da sahiptir. Dublin, İrlanda'nın diğer şehirlerini ve UK'yi ziyaret etmek için iyibir lokasyonda bulunmaktadır.

5 derslikten oluşan şehir merkezindeki okul, ücretsiz Wi-Fi ve bilgisayar bölgeleri ile öğrencilere hizmet sunmaktadır.

2015 Fiyat Listesi

Sunulan Programlar:
  • Genel İngilizce 
  • Modül Sınıfları (İş ingilizcesi, IELTS, CAE, FCE)
  • Sınav Hazırlık Kursları
  • Bire-bir İngilizce
  • Özel Dersler
  • İngilizce+
  • Staj Programları
  • Demi Pair Programları
  • Öğretmenler için İngilizce
Lokasyonlar: Londra, Manchester, Dublin

A2Z School of English dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.
Bilgi İstek Formu için tıklayınız

İletişime geçmek için tıklayınız

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

İlgili Linkler: