BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Kaplan International College

Kaplan International College
Kaplan International 1930’lardan günümüze kadar eğitim programlarına ekledikleri çeşitliliği yanın da, yeni lokasyonlarda yeni okullarla eğitime hızlı ve modern bir şekilde devam etmektedir. İngiltere, Amerika,Avustralya, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda’nın en çekici ve merkezi yerlerinde 47 adet dil okulumuz bulunmaktadır. Modern şehir merkezi okullarından, tanınmış üniversitelerin kampüsünde bulunan okullara kadar, size en uygun okullarda kaliteli İngilizce dil eğitimi ya da Üniversite hazırlık Programlarına katılabilirsiniz. Tüm dil okullarımız, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır.

80 yıldan fazla bir süredir öğrenciler Kaplan International’a gelerek hem kaliteli eğitim aldılar hem de uluslarası bir ortamda farklı insanlarla tanışma kültürlerini yakından tanıma şansına sahip oldular. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ ile özdeşleşmiştir.

Kaplan International Colleges, dünya çapında 100’den fazla ülkeden katılan öğrenciler için İngilizce dil kursları ve Üniversiteye hazırlık programları sağlayan lider bir kuruluştur. Amacımız, eğitim verdiğimiz öğrencilerimizin her birinin eğitimleri süresince olabilecek maksimum ilerlemeyi kaydetmelerine olanak sağlamaktır.

Kaplan International Colleges’da eğitim görmeyi seçerseniz, uluslararası eğitim deneyimimiz ve kalite anlayışımızdan faydalanan binlerce öğrencinin arasına katılmış olacaksınız.

Şu anda Birleşik Krallık(UK), İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da 47 adet İngilizce Dil Eğitimi ve Üniversiteye hazırlık veren okullarımız bulunmaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki bu okullarda, öğrencilerimize benzersiz seçenekler ve yüksek standartlarda eğitim ve öğrenci hizmetleri sunmak için çalışıyoruz.

Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslarımız mevcuttur. Okullarımız dünyanın en etkileyici ve merkezi yerlerinde bulunur; örneğin, New York’taki Empire State Binası’nın 63. katında! Birinci sınıf eğitmenlerimiz, mükemmel öğrenim olanakları ve öğrenciye sağlanan danışmanlıkla bütünleşmektedir. Kişisel, akademik başarı ve başarılı bir kariyer yolunda Kaplan International Colleges’ten daha iyi bir başlangıç yoktur.

Sundukları İngilizce Programlar

Genel İngilizce
Turistler için Tatil İngilizcesi
Uzun Dönem (Akademik Sömestr,Akademik Yıl) Kurslar
Silver İngilizce Kursları (50+)
İş İngilizcesi
IELTS,TOEFL Hazırlık
Cambridge Sınavlarına Hazırlık
GMAT,GRE Sınavlarına Hazırlık
Cambridge CELTA
Work and Study(OPUS)
Staj
Yaz okulları

Üniversite Hazırlık Programları Amerika

Northeastern University - Boston, MA
University of Utah - Salt Lake City, UT

2017 Fiyat Listesi:
2018 Fiyat Listesi
Broşür 2018

Lokasyonlar; 

Amerika: BostonHarvard Square-Cambridge, MANortheastern University-BostonNew York-Empire State,New York-MidtownNew York-East VillagePhiladelphiaWashington DCMiamiChicagoIllinois Institute of TechnologySeattleHighline Community College, Des Moines, WAPortlandSacramentoSan Francisco,BerkeleySan DiegoSanta Barbara, CAIrvine Valley College, CAWhittier College,CALos Angeles-Westwood

Kaplan International College dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık  

İlgili Linkler: