YURTDIŞINDA TURİZM-AŞÇILIK EĞİTİMLERİ

Turizm sektörü tüm dünyada uluslararası standartlara oturtulmuş bir sektördür. Dünyanın neresinde olursanız olun turizm sektörü ile ilgileniyorsanız, müşteri kitleniz yerli olduğu kadar yabancı da olacaktır. Bu sebeple çok yönlü olmak, global olmak, birçok kültüre hitap edebilmek sizden beklenen performansın en önemli parçaları olacaktır.

Bu sebeple turizm kariyeri ile ilgilenen öğrenciler eğitimlerini yurtdışında almak isterler. Özellikle sektörün olmazsa olmazı yabancı dil bilmek bu eğitim hedeflerinin başında gelir. Lisans ya da Yüksek Lisans eğitimini yurtdışında prestiji ve bilinirliği kanıtlanmış bir okuldan/akademiden almak öğrencilere hem yabancı dilini neredeyse anadili kadar geliştirmek hem dünyaca ünlü bir diplomaya sahip olmak hem de mesleği ile ilgili tüm eğitimleri dünya standartlarında almak gibi ayrıcalıklar sağlar.

Örneğin aşçı olmak isteyen her öğrencinin bildiği gibi bu mesleğin eğitiminin alınacağı en prestijli okulların başında Le Cordon Bleu gelmektedir. Le Cordon Bleu’da eğitim alan bir öğrencinin eğitim sonunda edindiği diploma, eğitim sırasında aldığı teorik ve pratik eğitimi, eğitimi boyunca yaptığı prestijli staj/workshop vb. çalışmaları karşısında kariyer hedefleri için açılmayacak bir kapı yoktur. 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firması olarak, 1996’dan bu yana yurtdışında turizm-aşçılık eğitimleri alabileceğiniz, dünyanın en iyi okullarıyla çalışmaktayız. Aşçılık alanında dünyaca itibarı en yüksek olan okullardan Le Cordon Blue ve Culinary Arts Academy of Switzerland ile çalışmaktayız. Turizm ve otelcilik alanında ise değerli partnerlerimiz Swiss Hotel Management School, Hotel Institute Montreux, IHTTI School of Hotel Management, Cesar Ritz Colleges of Switzerland.ile çalışmaktayız. Siz de hayal ettiğiniz turizm kariyeri için bizimle iletişime geçin. Academix olarak turizm sektöründe dünyanın en iyi okulları ile çalışmaktayız ve sizin hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Le Cordon Blue

Yurtdışında Turizm-Aşçılık Eğitimleri Le Cordon Blue

Le Cordon Bleu, dünya standartlarında programları ile mutfak ve otelcilik eğitimini en üst düzeyde sunmaya adanmış eğitim kurumlarının dünyaca ünlü bir ağdır. Le Cordon Bleu Aşçılık Okulu 500 yılı aşkın bir süredir Fransız gastronomisinin temel taşı olmuştur. Le Cordon Bleu London mutfak sanatlarının ustalık ve takdirini korumakta ve aktarmaya devam etmektedir. Kendi mutfak programları aracılığıyla Fransız mutfak tekniğinin muhafızı olarak kabul edilir.

Culinary Arts Academy of Switzerland

Yurtdışında Turizm-Aşçılık Eğitimleri Culinary Arts Academy of Switzerland

Culinary Arts Academy of Switzerland, Swiss Education Group'a bağlı bir otel okuldur. Swiss Education Group 1982 yılında kurduğu ilk otel okuldan beri dünyanın önde gelen otelcilik eğitim ağı olmuştur. Swiss Education Group konaklama sektöründe yeni standartlar belirlemiş ve mezunları için ilham sağlamıştır.

Swiss Hotel Management School

Yurtdışında Turizm-Aşçılık Eğitimleri Swiss Hotel Management School

Swiss Hotel Management School, Swiss Education Group'a bağlı bir otel okuldur. Swiss Education Group 1982 yılında kurduğu ilk otel okuldan beri dünyanın önde gelen otelcilik eğitim ağı olmuştur. Swiss Education Group konaklama sektöründe yeni standartlar belirlemiş ve mezunları için ilham sağlamıştır.

İsviçre misafirperliği, gelenekleri ve mirasına dayalı Swiss Hotel Management School, modern yönetim teknikleri ile birlikte İsviçre otelciliğinin en ince yönlerini size sunuyor. Swiss Hotel Management School öğrencileri otantik bir ortamda İsviçre Otelcilik geleneklerini öğrenirler. Öğrenciler International Swiss Hotel School'da geniş bir yelpazeden seçim yapabilmektedirler: Otel operasyonu, Etkinlikler, Resort ve Spa yönetimi, Yiyecek & İçecek ve Restaurant İşletmeciliği.

Hotel Institute Montreux

Yurtdışında Turizm-Aşçılık Eğitimleri Hotel Institute Montreux

Hotel Institute Montreux dünya çapında üst düzey kariyer kapılarını açıyor. Northwood University (ABD) ile kombine bir şekilde iş ve otelcilik programları sunmaktadır. Otel yönetimi ve misafirperverliğinin uluslararası bir kurumu olan Hotel Institute Montreux, güçlü otelcilik yönetimi ve kişiler arası dil ve kültürel becerilerin geliştirilmesi yoluyla kişilerin hevesli başarısını desteklemektedir.

IHTTI School of Hotel Management

Yurtdışında Turizm-Aşçılık Eğitimleri IHTTI School of Hotel Management

IHTTI School of Hotel Management, 1984 yılından beri otel yöneticleri yetiştiriyor ve en iyi endüstri uygulamalarını paylaşıyor. IHTTI School of Hotel Management'ın tüm mezunları, dünya genelinde en iyi otellerde yönetici pozisyonunda kariyer yapmaktadırlar. IHTTI butik otel, okul, beş yıldızlı hizmet, otel ve tasarım yönetimi ince becerilerini öğrenmek için mükemmel bir yerdir. IHTTI her öğrenciye sunulan kişisel ilgi, bireysel bir yaklaşım ve küçük sınıf boyutları ile övünmektedir.

Cesar Ritz Colleges of Switzerland

Yurtdışında Turizm-Aşçılık Eğitimleri Cesar Ritz Colleges of Switzerland

Cesar Ritz Colleges of Switzerland, kendi kariyer yolunu geliştirmek isteyen öğrencilere, günümüzün rekabetçi dünyasında başarılı olmaları için gerekli eğitimi ve liderlik becerilerini sağlamaktadır. Cesar Ritz Colleges of Switzerland'da öğrenciler, uygulamaya hazır gerçek hayat iş tecrübesi edinirler. Cesar Ritz Colleges of Switzerland'ın sunduğu programlar lüks oteller öncüsü olarak kabul edilen Ritz-Paris hotel'in kurucu felsefesine dayanmaktadır.

Academix Hakkında

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak 1996'dan beri dünyadaki pek çok prestijli dil okulu, lise ve üniversitenin Türkiye kayıt ofisi olarak çalışmaktayız. Tüm öğrencilerimize okul ve program seçiminden, kayıt işlemlerine, vize işlemlerinden, seyahat organizasyonuna kadar tüm aşamalarda ücretsiz danışmanlık sunmaktayız.Neden yurtdışı eğitim danışmalık hizmeti almalısınız?

Öğrenci Yorumları

Corona Sonrası Dublin'de İngilizce Eğitimi

İyi bir üniversitede eğitim almak ve sonrasında iyi bir firmada işe girebilmek için ilk ve önde gelen şartın İngilizce yeterliliği olduğu kanısında...   Devamı

Ethem Onur Alabaş
Ethem Onur Alabaş
Öğrenci
Dil Eğitimi Sonrası King’s College London'da Yüksek Lisans Eğitimi

Birden fazla yerle görüştüm ancak bana en çok güven veren yer Academix oldu.   Devamı

Fatma Yusein
Fatma Yusein
Öğrenci
Study International Relations at University of Venice in Italy

I’m Nigerian, currently studying and residing in Italy. I got to know about Academix Agency through the expo that was help in Hilton hotel in Ankar...   Devamı

Elyon Krimshap Kanto
Elyon Krimshap Kanto
Öğrenci
Kızım Doğa Hayal Ettiği Yerde, İtalya'da

Ben Nurten Korkem, kızım Doğa üniversite eğitimini yurt dışında almak isteyince ilk olarak uzun bir araştırma ve bilgi edinme dönemi yaşadık.   Devamı

Nurten Korkem
Nurten Korkem
Öğrenci
Tüm Yorumlar...

Danışman Yorumları

Kore'de Çalışma İzinli Dil Eğitimi

Kore’de Korece dil eğitimi almak isteyen öğrenciler Türkiye’ye özel uygulanan vize muafiyetinden yararlanarak 90 güne kadar vizesiz bir şekilde Kor...   Devamı

Hakan Nur
Hakan Nur
Danışman
İngiltere’de Hukuk Eğitimi - Yeni Avukatlık Sistemi

Bu yazımızda Eylül 2021’den itibarı ile yürürlüğe girecek olan yeni avukatlık sistemini ele alacağız.   Devamı

Hakan Nur
Hakan Nur
Danışman
Sat Subject Testler ve Essay Bölümü kaldırıldı mı?

Sat Subject Testler ve Essay Bölümü kaldırıldı mı? Sat Subject Testlerin yerine hangi sınavlara girmeliyiz?   Devamı

Aslı Uludoğan
Aslı Uludoğan
Danışman
Hollanda'da Lisans Eğitimi

Yurtdışında lisans eğitimleri için ilk akla gelen lokasyonlardan Hollanda ile ilgili detay bilgiler   Devamı

Burcu GENÇTÜRK
Burcu GENÇTÜRK
Danışman
Tüm Yorumlar...

Bizi Takip Edin

YURTDIŞI EĞİTİM NAVİGASYON

Yurtdışı Eğitim Hakkındaki Tüm Merak Edilenler