BİLGİ İSTE İLETİŞİM
İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders

Gerek iş hayatında gerekse akademik hayatta büyük önem taşıyan İngilizce, diğer Avrupa dilleriyle kıyasladığımızda öğrenmesi en kolay dillerden biridir. Çoğu kişi İngilizceye ön yargıyla yaklaşmakta ve bu nedenle bu dili öğrenememektedir. Academix olarak organize ettiğimiz özel derslerle İngilizce öğrenmek isteyen ve bunu hızlı bir şekilde yapmak isteyen tüm öğrencilerimize yardımcı oluyoruz.

Başlangıç seviyesinden en yüksek seviyeye kadar organize ettiğimiz özel derslerle öğrenciler İngilizceyi daha hızlı bir şekilde öğrenebilmektedir. Derslerin zamanı öğrencinin uygun olduğu saatlere göre düzenlenmektedir.

Bire bir yapılan dersler öğrencinin dili öğrenmesi için daha çok daha hızlı ve avantajlıdır. Bu şekilde öğrencinin eksik olduğu taraflara yoğunlaşılmakta ve eksikleri kapatılmaktadır. Kalabalık gruplarla yapılan dil dersleri ise eğer Amerika, İngiltere gibi anadili İngilizce olan bir ülkede değilseniz genellikle başarısızlıkla yada yavaş öğrenme ile sonuçlanmaktadır.  

Dersler öğrencileri yönlendirdiğimiz alanında uzman hocalar tarafından yapılmaktadır. Deneme sınavları da yine hocalar tarafından okunmakta ve değerlendirilmektedir. Ayrıca öğrenciler istedikleri materyali alıp evde kendileri de self-study yapabilmektedir. Hocalar verdikleri ödevlerle öğrenciyi çalışmaya teşvik etmektedir. Birlikte çalıştığımız hocalarımız sadece öğretmen gibi değil birer eğitim koçu gibi hareket etmekte ve öğrencilerimizin tüm takibini yapmaktadır.

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak organize ettiğimiz İngilizce Özel Ders kurslarıyla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin!

Bilgi İstek Formu için tıklayınız
İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık