Arbutus College

HEMEN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Bizi Nereden Duydunuz?*
Bilgi Almak İstediğiniz Şube*
Mesajınız

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

Günümüzde birçok iş ayrıntılı bir bilgi, birkaç yıllık iş deneyimi ve akıcı İngilizce gerektirir. Ancak, ilk etapta bir iş elde etmek için yeterli deneyime sahip olmadan gerekli deneyim nasıl kazanılır? Arbutus College bu konuda size yardımcı olabilir.

Arbutus College'da eğitim alan öğrencilerin derinlemesine sektör bilgisi gelişir, değerli bir iş deneyimi sağlanır ve iletişim becerileri artar. Öğrencilere yerel işletmelerde çalışma fırsatı sunan Arbutus College, eğitim sonrası sektörün önde gelen eğitim ortaklarından akreditasyonlar alarak kimlik bilgilerinizi artırmanızı sağlayacaktır.

Arbutus College 2002 yılında Vancouver'da öğrencilere benzersiz bir iş ve iletişim eğitim yapısını sağlamak amacıyla kurulmuştur ve tek bir merkezi vardır. 1000'den fazla mezunu ile yapılan çeşitli anketlerde, öğrenciler seçtikleri programlardan memnuniyetlerini en yüksek düzeyde yansıtmışlardır. Sonuç olarak Arbutus College öğrencileri iş piyasasında iyi pozisyonlar için rekabet güveni artmıştır.

Misyonu, küresel iş piyasasında başarı mezunlar hazırlamak için iletişim ve mesleki becerilerini entegre kaliteli bir eğitim sunmaktır.

Sunulan Programlar

Arbutus College bünyesinde sunulmakta olan Sertifika ve Diploma programları:

  • Business Management
  • Hospitality Management
  • Marketing
  • International Trade
  • Translation & Interpretating

Program Ücretleri

Fiyat Listesi 2015
Broşür 2015

Harita

Sokak Görüntüsü

HEMEN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Bizi Nereden Duydunuz?*
Bilgi Almak İstediğiniz Şube*
Mesajınız

YURTDIŞI EĞİTİM NAVİGASYON

Yurtdışı Eğitim Hakkındaki Tüm Merak Edilenler