West London College

HEMEN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Bizi Nereden Duydunuz?*
Bilgi Almak İstediğiniz Şube*
Mesajınız

Genel Bilgiler

Okul hakkında genel bilgiler

West London College işletme, bilgisayar bilimleri, hotel işletmeciliği ve turizim ayrıca yönetim konularında verdiği yetkin eğitim ve sertifika programlarıyla İngiltere'de eğitim için çok uygun bir seçenektir.

West London College hem yabancı öğrencilere eğitim verebilme konusunda uygunluğu ölçen DFES (Department for Education & Skills) tarafından hem de İngiliz öğrenciler için yeterli mesleki donananımın kazandırılıp kazandırılmadığını ölçen BAC ( British Accreditation Council for Further and Higher Education) tarafından tanınır. İki kurum onayı da vize başvurularında resmi nitelik taşır.

Bunun yanında okul İngiltere'nin eğitim ve kültür alanında temsilcisi olan British Council'in belirlediği standartlara uygun bir yapıdadır. Genel organizasyon, öğrenciler ve eğitim kadrosuyla ilgili uygulamalar, eğitim ve diğer hizmetlerin kalitesi, finansal ve hukuki yeterliliklerin tümüne sahiptir. 

Okulun en önemli özelliklerinden biri de verdiği sertifika programlarının University of Greenwich, Heriot Watt University,  Bournemouth University ile ortak yürütülmesi ve aldığınız bir yıllık sertifika programı bir yıllık üniversite eğitimine denk sayılmasıdır. Farklı zamanlarda bile olsa, birbirinin ardılı olan sertifika programlarına devam etmek suretiyle üç yıllık bir eğitim aldığınızda bu üç üniversiteden (almış olduğunuz sertifika programını alanına bağlı olarak) birinin diplomasına sahip olursunuz. Bu eğitimi ara vererek yapabilmeniz ve maddi olarak da çok daha uygun bir seçenek olması dolayısıyla West London College çok net bir fark yaratmakta.

West London College konum olarak da büyük bir artıya sahip. Londra'nın en cazip yerlerinden olan Mayfair'de bulunur. Okulun tam karşısında BBC binası, birçok elçilik binası, dünyanın en ünlü hotellerinden bazıları ve en önemlisi Bukingham Sarayı bulunur. 

Okulun ana binası "Parliament House" Londra'nın batı ucunda, alış veriş ve ticaret yaşamının kalbinin attığı Oxford Street'tedir. Okulun diğer binası olan Hannah House Sherlock Holmes'un mekanı olarak bilinen Baker Street'tedir. Ana binaya uzaklığı sadece 8 dakikadır. Mağza ve restoranlarıyla ünlü Marylebone High Street'e ve Madame Tussaud's Museum'a oldukça yakındır.   

Okul fiziki olanaklarıyla da oldukça etkileyici imkanlara sahip. Projektörlü ve klimalı 20 adet sınıfı, tam donanımlı bir kütüphanesi, iki adet bilgisayar odası, elektronik dil merkezi, internet kafesi, restoranı ve ortak salonuyla öğrencilere tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir ortam sunuyor.

Sunulan Programlar

Popüler Bölümleri:

  • İşletme
  • Pazarlama
  • Finans

Harita

Sokak Görüntüsü

Fotograf Galerisi

HEMEN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN

Adınız*
Soyadınız*
E-posta*
Telefon*
Bizi Nereden Duydunuz?*
Bilgi Almak İstediğiniz Şube*
Mesajınız

YURTDIŞI EĞİTİM NAVİGASYON

Yurtdışı Eğitim Hakkındaki Tüm Merak Edilenler