TOLES SINAVI HAKKINDA

Danışman Yorumları

TOLES, Avukatlar, hukuk öğrencileri ve hukuk çevirmenleri için dünyanın önde gelen İngilizce sınavıdır.

TOLES Hakkında

Mevcut birçok farklı İngilizce sınavından TOLES, çalışanları seçerken veya tanıtırken birçok hukuk firması ve diğer işverenler tarafından tercih edilmektedir. Yasal İngilizce TOLES sertifikaları sahip olabileceğiniz en doğru ve konuyla ilgili sertifikadır.

  • TOLES ilk uluslararası yasal İngilizce sınavı oldu. Tartışmasız pazar lideridir ve 12 yıllık kanıtlanmış doğruluğa sahiptir. Sertifikaların doğruluğu memnun adaylara, hukuk firmalarına ve diğer işverenlere sahiptir.
  • TOLES% 100 pratiktir. İngilizce öğretmenlerinin teorilerinin hakimiyeti yerine küresel hukuk firmalarının ihtiyaçlarını karşılar. Bu nedenle, alaka düzeyini, pratikliğini ve doğruluğunu kabul eden uluslararası hukuk firmaları tarafından saygı duyulur.
  • TOLES için konuşma sınavı yok. Hukuk firmaları görüşmede bir avukatın sözlü İngilizce becerilerini kolayca değerlendirebileceklerini bildirmektedir. Hukuk firmaları, yazılı sözleşmelerin iyi anlaşılması, güçlü taslak hazırlama becerileri, mektuplarda doğru yazı, görüş ve e-postaların kanıtlarını arıyor.
  • TOLES, hukuk firmaları tarafından kullanılmak üzere pratik, ilgili bir sınav olarak tasarlandığından gereksiz, kontrastlı konuşma öğeleri içermez.
  • TOLES başarısız olunabilen bir sınav değildir. Tüm öğrencilere hukuki İngilizce becerilerini yansıtan bir sertifika ve açıklayıcı beyan verilir.

TOLES

TOLES Advanced Sınavı Hakkında

Adaylar 500 puan üzerinden olası bir puan alır ve renge göre değerlendirilen altı derece grubu vardır. Yeşil en düşük, Altın en yüksek puandır.

Süre: 2 saat

Beceriler: Okuma ve yazma

Odak: Özgün bir bağlamda Hukuk Dili

Gerekli genel İngilizce seviyesi: Orta seviye

Bu prestijli yeterlilik en üst düzey TOLES sınavıdır. Bir adet 2 saatlik okuma ve yazma kâğıdından oluşur. Hukukçunun aktif, doğru bilgi ve kullanımı, bir avukatın günlük yaşamının bir parçası olan becerilerle birlikte test edilir - mektup yazma, karmaşık yasal belgeleri anlama ve açıklama ve modern bir ticari avukat tarafından kullanılan taslağın uygun kullanımı. Avukatlar, çevirmenler, tercümanlar ve hukuk öğrencileri için uygundur.

Notların Açıklanması

TOLES Advanced sınavının amacı, adayların, işverenlerin ve üniversitelerin başarı ve ilerlemeyi ölçebilecekleri bir değerlendirme şeması sağlamaktır. Notlar, bir bireyin pratik hukuki İngilizce becerilerini ölçmekle ilgilenen herhangi bir tarafa sürekli mesleki yeterlilik ölçümü sağlar.

Sınav, yalnızca ilk dili İngilizce olmayan hukukçulara yorum yapmak üzere tasarlanmış, aşamalı olarak derecelendirilen altı sonuç dizisi sunmaktadır. Çok düşük bir yeterlilik seviyesinden (YEŞİL 0-100) yerel seviyedeki yeteneğe (GOLD 451-500) yaklaşan ileri bir yeterlilik seviyesine doğru ilerlerler. Sadece en seçkin adaylar en yüksek üç sınıfa ulaşabilir.

GOLD (451-500) Bu aday mükemmel bir genel İngilizce becerisine sahiptir ve MÜKEMMEL yasal İngilizce becerisine sahip olarak değerlendirilir.

TURUNCU (401-450) Bu adayın genel İngilizce becerileri çok iyidir ve ÇOK İYİ yasal İngilizce becerisine sahip olduğu değerlendirilir.

KIRMIZI (301-400) Bu adayın ortalamanın üzerinde İngilizce becerileri ve İYİ yasal İngilizce becerileri vardır.

MOR (201-300) Bu aday iyi bir genel İngilizce becerisine sahiptir ve Satisfactory (Yeterli) yasal İngilizce becerisine sahip olarak değerlendirilir.

MAVİ (101-200) Bu aday muhtemelen ortalamanın üstünde genel İngilizce seviyesine sahiptir ve Satisfactory YETKİSİNİ YASAL YETERLİLİK olarak değerlendirmektedir.

YEŞİL (0-100) Bu adayın genel İngilizce hakkında iyi bir bilgisi olabilir, ancak YALNIZCA TEMEL Hukuki İngilizceye sahip olduğu değerlendirilir.

TOLES sınavı ile ilgili daha fazla bilgi ve yurtdışında sınava hazırlık kursları için bize ulaşabilirsiniz.

Aslıhan ÇALIŞKAN

Aslıhan ÇALIŞKAN

Yurtdışı Eğitim Danışmanı
T: +90 507 002 71 09@: aslihan@academix.com.tr

Academix Hakkında

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak 1996'dan beri dünyadaki pek çok prestijli dil okulu, lise ve üniversitenin Türkiye kayıt ofisi olarak çalışmaktayız. Tüm öğrencilerimize okul ve program seçiminden, kayıt işlemlerine, vize işlemlerinden, seyahat organizasyonuna kadar tüm aşamalarda ücretsiz danışmanlık sunmaktayız.Neden yurtdışı eğitim danışmalık hizmeti almalısınız?

Öğrenci Yorumları

İrlanda'da Dil Eğitimi Alırken Çalışmak

Çalışmaya başlamak için öncelikle GNIB kartını almanız gerekiyor.   Devamı

Tarık KURUCU
Tarık KURUCU
Öğrenci
EC English Dublin'de 25 Hafta Genel İngilizce ve Aile Yanı Konaklaması

Bu noktada internetten yaptığım araştırmalarda Academix'in bu kapsamda Türkiye'nin en iyi hizmet veren firmalarından biri olduğunu gördüm.   Devamı

Mehmet Serhat KARA
Mehmet Serhat KARA
Öğrenci
Kanada ILAC Dil Okulu Yorumları

yurt dışı eğitim hakkında soru ve tedirginliğiniz var ise Academix Antalya ofisi ziyaret etmenizi öneriyorum   Devamı

Burhan BOSTAN
Burhan BOSTAN
Öğrenci
PDM Öğrencisinden İtalya'da Oturum İzni Tavsiyeleri

Oturma iznine başvurabilmek için Poste Italiane yani postahaneden kit alınması gerekiyor   Devamı

Dilara ÇAŞKA
Dilara ÇAŞKA
Öğrenci
Tüm Yorumlar...

Danışman Yorumları

EC Young Learners Yaz Okulu Programları

EC Young Learners, tecrübesi ve kalitesi ile Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda ve Malta gibi ülkelerde öğrencilere oldukça çeşitli aktivite imkan...   Devamı

Tugay İBİŞ
Tugay İBİŞ
Danışman
TOLES Sınavı Hakkında

Avukatlar, hukuk öğrencileri ve hukuk çevirmenleri için dünyanın önde gelen İngilizce sınavıdır.   Devamı

Aslıhan ÇALIŞKAN
Aslıhan ÇALIŞKAN
Danışman
Yurtdışında IELTS Hazırlık Eğitimi

Anadili İngilizce olan bir ülkede IELTS hazırlık kursuna katılmak öğrenciyi derslerde yoğun bir şekilde sınava hazırlarken ders dışında da günlük İ...   Devamı

Deniz KAYA
Deniz KAYA
Danışman
Portsmouth’ta Dil Okulu ve Yaşam

İngiltere’de Dil Eğitimi almaya karar verdiğimde, Türk oranının az olduğu, fiyatların daha uygun olduğu ve İngiliz kültürünü de yaşayabileceğim bir...   Devamı

Cansu BULGUR
Cansu BULGUR
Danışman
Tüm Yorumlar...

Bizi Takip Edin

YURTDIŞI EĞİTİM NAVİGASYON

Yurtdışı Eğitim Hakkındaki Tüm Merak Edilenler