BİLGİ İSTE İLETİŞİM

International House

International House World Organization, dünya genelinde 50 ‘den fazla ülkede 140’tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağıdır. International House London 1953 yılından günümüze hizmet kadar vermekte olup, IH World Organizationun kurucu üyeleri arasında seçkin bir yere sahiptir. IH okulları; Vietnam’dan Çin’e, Polonya’dan Ukrayna’ya, Rusya’dan Portekiz’e, Meksika’dan Çek Cumhuriyeti’ne kadar çok geniş bir coğrafyada konumlanmış olup, biz özellikle International House Londra merkezini tanıtmak istiyoruz. Ama aşağıda ayrıca IHWorld Organization ve merkezleri hakkın- da kısa notları da bulabilirsiniz. International House London yarım asrı aşan tecrübesi ile 10 kişilik sınıflarda verdiği Genel İngilizce programlarının yanı sıra, özellikle Teacher Training ve yöneticilere yönelik Executive programlarıyla öne çıkar. British Council ve EAQUALS akreditesine, English UK -Business English UK üyeliğine sahip seçkin bir eğitim kurumudur.

Malta Akdeniz'in masmavi suları ve güneşli gün sayısı ile İngilizce öğrenmek için ideal bir yerdir. International House Malta ilk olarak 2001 yılında Gozo'da açılmış olup, 2005 yılında Paradise Bay Malta'da gençler için İngilizce programı ile faaliyete geçmiştir. 2007 yılında ise yetişkinler için ana merkez St. Julian's açılmış olup o günden bu yana aydınlık ve tamamı klimalı derslikleri, nitelikli öğretmenleri ve yüksek kalitedeki eğitimine devam etmektedir.

IH Malta, gençler için Paradise Bay'da, yetişkinler için ana merkez St. Julian's da ve Teacher Homestay opsiyonu ile Gozo'da birebir İngilizce ile üç opsiyonu öğrencilere sunmaktadır.

Programlar:

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Cambridge Sınavlarına Hazırlık
  • Birebir İngilizce
  • Kombine İngilizce
  • Özel Gruplar Halinde İngilizce
  • Aile Programları
Lokasyonlar: Sliema, Gozo

Fiyat Listesi 2015

International House dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: