BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Regent
Regent Dil Okulları kapsamlı, olumlu, destekleyici bir atmosferde yüksek kalitede bir İngilizce eğitimi sunmayı amaçlamaktadır. Arkadaş canlısı ve profesyonel öğretmenler eşliğinde, çok etkili yöntemleri ve öğrenmeyi kolaylaştıran sınıfları sayesinde öğrencilerin İngilizcelerini en çabuk ve verimli şekilde geliştirmeleri sağlanır. Okullar İngiltere ve İskoçya’nın özenle seçilmiş merkezi bölgelerindedir. Çok çeşitli ülkelerden katılım olması sebebiyle, öğrenciler İngilizce pratiği yapma ve dünyanın dört bir yanından gelen kültürleri tanıma fırsatı bulurlar.

2017 Broşür
2018 Broşür
2017 Fiyat Listesi
2018 Fiyat Listesi

Önemli Özellikleri:
· Kurs çeşitliliği
· Konaklama çeşitliliği
· İngiltere’nin en merkezi şehirlerinde şubelerinin bulunması
· British council ve English UK tarafından tanınması
· Sınıf mevcutlarının en fazla 12 kişi olması
· Çalışanlara özel programlar sunulması
· Türk yoğunluğunun az olmas

Lokasyon: Bournemouth, Brighton, Cambridge, Edinburgh, Londra, Oxford

Medical English in Brighton

English World for Medicine, öğrencilere çeşitli tıbbi durumlarda etkili bir şekilde İngilizce'yi kullanmaları için gereken kendine özgü güven, beceri ve terminolojiyi sağlayan, oldukça özelleştirilmiş 4 haftalık bir kurstur. Regent'in özel öğretmenleri sağlık alanında öğrencilerin becerilerini ve kelime hazinelerini geliştirmeleri için desteklemektedir. Sınıftaki eğitimler, öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için öğretmenler tarafından haftalık bireysel koçluk oturumlarıyla desteklenmektedir.

Kurs tarihleri: 5-30 Mart, 7Mayıs-1 Temmuz, 12 Ağustos-7 Eylül.

English World for Medicine 2018 broşürünü incelemek için lütfen tıklayınız.


Regent dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: