BİLGİ İSTE İLETİŞİM
New College Group

New College Group
New College Group İngiltere'nin en öğrenci şehirlerinden, Manchester ve Liverpool'ın ikisinde bulunur. Sanat tesisleri, yüksek kalitede eğitimi,  ve güleryüzlü personeli ile uluslararası öğrenciler tarafından popüler bir okul haline gelmiştir.


Manchester’ın tam merkezinde yer alan ve yüksek kalite standartlarında eğitim sunan NCG, güler yüzlü çalışan personel kadrosu ile uluslararası alanda büyük bir üne sahiptir. Tam donanımlı dersliklere sahiptir ve uluslararası öğrenciler için olumlu ve heyecan verici bir yerdir. Koleji Manchester’in merkezinde olup birçok alış veriş merkezlerine, kafelere, restoranlara ve otellere yakındır. NCG öğretmen kadrosunun ana dili İngilizcedir ve oldukça nitelikli öğretmenlerden oluşmaktadır. Öğretmenlerin birçoğu yurt dışında yaşamış oldukları için yabancı öğrencilerin ihtiyaçlarını daha iyi anlamaktadırlar.

2012 Nisan ayında yenilenmiş olan kolej, yeni görünümüyle birlikte tam donanımlı dersliklere sahiptir. Bu modern ve içten ortamda öğrenci olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Burada dil bilginizi, becerilerinizi ve İngilizce dilinde kendinize olan güveninizi gelişmeniz de mümkün olacaktır.

NCG olarak öğrencilere aile yanı, yurt ve rezidans gibi farklı konaklama alternatifleri sunmaktadır ve kolejin konaklama görevlisi tarafından konaklamalar dikkatlice kontrol edilir.

Sunulan Programlar:

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Birebir İngilizce 
  • Academik İngilizce Kursları
  • Sınav Hazırlık Kursları ( IELTS, Cambridge, TOEFL)
  • İş İngilizcesi
  • Üniversite Hazırlık Kursları
Sosyal Aktivite: Öğrencilere, her hafta kendi çalışma programınızı tamamlamak için zengin ve heyecan verici sosyal aktiviteler sunulmaktadır. Bu aktiviteler, diğer uluslararası öğrenciler ile tanışma fırsatı sağlamakta ve ünlü İngiliz kentlerinin mirasını keşfetmenin yanı sıra, müzeleri, galerileri, farklı sporları ve daha birçok şeyi keşfetmek için harika bir fırsattır.

Lokasyon: Manchester, Liverpool

Broşür 2017
Fiyat Listesi 2017
Broşür 2018

NCG New College Group dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız

İletişime geçmek için tıklayınız

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: