BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Malvern House
2000 yılında kurulan Malvern House, 2003 yılında British Council tarafından onaylanmıştır. Okul, kısa ve uzun süreli öğrencilerin hem de profesyoneller ve İngiltere’de üniversiteye başlamak isteyen öğrencilerin eğitimi üzerine yoğunlaşır.

Her sene yaklaşık 100 ülkeden, ortalama 6000 yetişkin öğrenciye eğitim veren Malvern House, öğrencilerine değişik kültürlerden birçok öğrenciyle tanışıp fikir alışverişinde bulunabileceği dinamik bir ortam sunar.

Okulun, Londra’nın tam merkezinde; turistik mekânlara; metroya ve otobüs duraklarına yakın Picadilly, Trafalgar ve Bloomsbury olmak üzere 3 merkezi vardır: Picadillly Merkezinde, başlangıç ve orta seviyedeki öğrenciler; Trafalgar Merkezinde, orta seviye ve daha üst düzeydeki öğrenciler; Bloomsbury Merkezinde ise İleri Düzey ve Üniversite Hazırlık Sınıfı öğrencileri eğitim görür.


Malvern House’un öğretim yöntemi öğrenci merkezlidir. Yani, öğrenciler, onlar için seçilen ilgi çekici konularla sınıf içi tartışmalara dâhil edilerek dil konusunda güvenlerinin artması sağlanır.

2011 yılında baştan aşağı değişikliğe giden Malvern House, yeni oluşturulan interaktif tahtalar, CELTA sertifikalı öğretmenler, elit konaklama seçenekleriyle yepyeni bir Malvern Dil Okuluna ne dersiniz?

Önemli Özellikler:

* Kurs çeşitliliği
* Konaklama çeşitliliği
* British Council üyesi olması
* Öğretim yönteminin öğrenci merkezli olması
* Öğrenci gelişiminin sürekli kaydedilmesi
* Üç haftada bir birebir eğitim danışmanlığı verilmesi
* 24 saat öğrenci destek hattı olması
* Pre-Master Programının Leeds Üniversitesi rehberliğinde hazırlanmış olması
* Ücretsiz üniversiteye giriş danışmanlığı verilmesi
* Sınırsız kaynaklarıyla ve rahat sınıflarıyla öğrenmeye elverişli bir ortam yaratması
Öğretmenleri ve eğitim programını denetleyen eğitmenlerin olması. Tüm öğretmenlerin üniversite mezunu olması ve öğretmenlik (CELTA) sertifikalarına sahip nitelikli öğretmenler olması
* Derslerin 50 dakika olması
* Sınıf mevcudunun 14 – 18 kişi arası değişmesi
* Türk yoğunluğu %16

Okulun Sağladığı İmkanlar:

* Kütüphane
* Günlük gazete ve dergiler
* Klimalı ve rahat sınıflar
* Kafe
* Öğrenci Dinlenme Salonu (TV, DVD)
* Ücretsiz internet erişimi
* 24 saat öğrenci destek hattı. 
Banka hesabı açma, doktora kayıt olma, konaklama bulma, iş bulma gibi konularda yardım
* Sosyal Aktiviteler
* Havaalanı transferi


Sosyal Program: Okul her ay düzenli olarak sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Bunların içinde ücretsiz film gösterimi, futbol kulübü ve parti geceleri aktivitelerden sadece birkaçıdır. Diğer, şehir dışı geziler ve bazı aktiviteler ücrete tabi olabilir.

Sundukları Programlar:

* Genel Ingilizce
* Sınav Hazırlık Kursları: IELTS, , TOEIC
* İş Ingilizcesi
* İş Ingilizcesi Proje
* Fast Track ve Fast Track İş - küçük grup kursları

Lokasyon: Londra


2018 Fiyat Listesi

Malvern House dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: