BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Lewis School of English


30 yıldır öğrencilerine İngilizce eğitim veren Lewis School of English İngilizce dil okulu Southampton şehir merkezinde bulunmaktadır. Öğrenci ortalamasının 70-90 olduğu okulda öğrenci sayısı yaz aylarında 140 öğrenciye kadar çıkmaktadır. Okulda yaş ortalaması ise 18-30'dur. 

Lewis School of English, Bristih Council tarafından onaylıdır ve English UK üyesidir.

Southampton: 30 yıldır öğrencilerine İngilizce eğitim veren Lewis School of English İngilizce dil okulu Southampton şehir merkezinde bulunmkatadır. 1 ana otobüs terminali ve alışveriş merkezleri birkaç dakikalık yğrğme mesafesindedir. 9. yüzyıldan kalma 3 tarihi binada İngilizce eğitim veren okulda 14 sınıf, öğrencilerin kendi kendine çalışabilecekleri eütü odası, bilgisayar laboratuarı, video odası ve öğrencilerin dinlenebilecekleri 2 kahve odası bulunmaktadır.

Lewis School of English İngilizce dil okulunun hemen yanında 15.000 İngiliz öğrencinin eğitim aldığı the Southampton Institute of Higher Education bulunmaktadır ve Lewis öğrencileri enstitünün kantinini kullanabilmektedirler. Her iki okul öğrencilerinin kaynaşmasına fırsat veren bu uygulama, uluslararası öğrencilerin dil pratiği yapması açısından oldukça büyük önem taşımaktadır.

Sunduğu Programlar:

- Genel İngilizce
- Akademik İngilizce
- Cambridge Sınav Hazırlık
- IELTS Hazırlık
- Akademik Yıl ve Sömestr
- Yaz Programları
- Gençler için İngilizce
- TOEIC
- Üniversite Hazırlık
- Öğretmenler için İngilizce
- Birebir İngilizce

Konaklama Seçenekleri:

- Aile Yanı
- Öğrenci Rezidans

2018 Fiyat Listesi
2017 Fiyat Listesi


Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: