BİLGİ İSTE İLETİŞİM
LAL

LAL
Dil ve Boş zaman faaliyetleri. Bu iki kelime, İngiltere, ABD, Kanada, Hindistan, Malta ve Güney Afrika’da yetişkinler ve genç öğrencilere dil kursları sunan bir grup dil okulu olan LAL Dil Merkezleri’ni tanımlıyor. LAL; 30 yıllık geleneğiyle köklü bir şirket, deneyimli öğretmenler eşliğinde yüksek kalitede bir eğitim, geniş konaklama seçenekleri, heyecan verici boş zaman faaliyetleri programı, mükemmel hizmetler, dünyanın her yerinden pek çok milletten insan ve her yaşta öğrenciye taleplerine göre, Genel ve Yoğun İngilizce, Üniversiteye ve IELTS, FCE, CAE, CPE gibi sınavlara hazırlık ve öğretmenlik formasyonundan özel öğretime kadar geniş bir yelpazede dil kurslarını bir araya getiren kusursuz bir bileşim sunmaktadır. LAL, uzun dönemli öğrencilerin ilgisini çekebilecek özel indirimler de sunmaktadır.

LAL Londra, İngiltere’nin başkentinde ama merkezin kalabalığından uzaklarda öğrenim görmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. LAL Londra, Twickenham’da, Richmond upon Thames bölgesinde konumlanmıştır. Ragbi’nin beşiği olmasıyla meşhurdur. Twickenham, Londra Heathrow Havalimanı’na yarım saatlik mesafede ve Londra merkeze 20 dakika uzaklıktadır. LAL merkez, pek çok ev sahibi ailenin yaşadığı yerleşim bölgesinde konumlanmıştır.

LAL Torbay, İngiliz Riviera’sında popüler bir tatil bölgesinde bulunmaktadır. Torbay’da, uzayıp giden kumsallar ve büyüleyici bir sahil eşliğinde tatil atmosferinin ve yakınlardaki İngiliz kır atmosferinin tadını çıkarabilirsiniz.

Sunulan Kurs Programları:


* Genel İngilizce
* Yoğun İngilizce
* Özel Dersler

* Uzun dönem (Akademik) İngilizce
* IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge FCE & CAE sınavlarına hazırlık
* İş İngilizcesi
* Üniversite Yerleştirme Hizmeti
* Yaz Okulları
* Teacher Training
* İngilizce 50+

Fiyat Listesi 2018
Broşür 2018

Lokasyon: Londra, Torbay, Malta, Gozo, Cape Town, Boston, Fort Lauderdale, Toronto, Vancouver, Goa

LAL dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: