BİLGİ İSTE İLETİŞİM

International House
International House World Organization, dünya genelinde 50 ‘den fazla ülkede 140’tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağıdır. International House London 1953 yılından günümüze hizmet kadar vermekte olup, IH World Organizationun kurucu üyeleri arasında seçkin bir yere sahiptir. IH okulları; Vietnam’dan Çin’e, Polonya’dan Ukrayna’ya, Rusya’dan Portekiz’e, Meksika’dan Çek Cumhuriyeti’ne kadar çok geniş bir coğrafyada konumlanmış olup, biz özellikle International House Londra merkezini tanıtmak istiyoruz. Ama aşağıda ayrıca IHWorld Organization ve merkezleri hakkın- da kısa notları da bulabilirsiniz. International House London yarım asrı aşan tecrübesi ile 10 kişilik sınıflarda verdiği Genel İngilizce programlarının yanı sıra, özellikle Teacher Training ve yöneticilere yönelik Executive programlarıyla öne çıkar. British Council ve EAQUALS akreditesine, English UK -Business English UK üyeliğine sahip seçkin bir eğitim kurumudur.

Öğrencilerine Londra’nın dünyaca ünlü bir kültür ve turizm bölgesi olan Covent Garden’in imkanları yanında, birçok farklı konaklama imkanı sunan IHLondra ;Executive merkezinin düzenlediği inanılmaz zenginlikteki sosyal programı ile de fark yaratmaktadır. (Yarı fiyatına Londra müzikalleri, Canlı BBC şovları, Dans partileri, Hafta sonu gezileri…) Bu arada IH Londra’nın executive öğrenci listesinin Adidas’tan, Ferrari’ye, Italian Airforce’tan Mitsubishi’ye kadar uzandığını belirtmekte büyük yarar görüyoruz.

Programlar:

Genel İngilizce Eğitim Programları (Standart Genel -Standart plus Genel / gramer & konuşma -dinleme… -Yoğun Genel – Akşam kursları .) Sınav Hazırlık Programları ( IELTS, Cambridge Hazırlık FCE- CAE- CPE, Cambridge plus / Grammer &konuşma -dinleme… ) Birebir Kurslar Üniversite Hazırlık Programları (Foundation Kursları) Teacher Training Programları: IH Londra eğitim uzmanları ayrıca tüm dünyada İngilizce öğretmenlerine danışmanlık hizmeti de vermektedir. oCambridge ESOL ( CELTA - DELTA -TKT ) oIH Certificate ( TESOL / TEFL) oCLTA Certificate in Language Teaching in French¬German-Italian-Spanish) oTrinity College London / English UK Certificate in International Business English Training Classroom Skills for Primary School -for Secondary School teachers oThe Business Cultural Trainer’s Certificate (BCTC)… Profesyonellere yönelik Programlar oExecutive İş – Executive Genel-Executive Genel & İş İnilizcesi oExecutiveler için sınav hazırlık programları (TOEIC- BULATS-LCCI- Cambridge International Legal English / ILEC…) Tailor made programlar: Özel isteğe göre hazırlanmış kurslar oKültürler arası Eğitim (Do business -International Manager -Business Cultural Trainer’s Certificate…) International House dünyamerkezleri programlarından kısa bilgiler.Genel Almanca Eğitim -Turizm Almancası -Ekonomi Almancası-Sınav Hazırlık; Start Deutsch, Test Daf, ZD-International House Almanca öğret- menliği sertifikası…

International House Londra Programları:

Genel İtalyanca Eğitim –Sınav Hazırlık; CILS, CELI, PLIDA, IT-İş İtalyancası-Moda Tasarımı İtalyancası- International House 

Lokasyonlar: Bristol, Londra, Aberdeen, Belfast, Edinburgh, Manchester, Newcastle, Oxford

Fiyat Listesi 2017
Broşür 2017

International House dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: