BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Harrow House International College


Harrow House International College, 1969 yılında kurulmuş olup, 40 yılı aşkın deneyimi ileher yıl 50'den fazla farklı ülkeden gelen öğrencilere kaliteli bir eğitim vermeye devam etmektedir. Okul, ISI'dan her alanda en yüksek derecelendirmeyi alan Ofsted ve eğitim Bakanlığı Bağımsız Okullar Müfettişliği (DFE) tarafından denetlenir.

Okul aynı zamanda British Council, English UK ve Recognised Accredited Language Schools Association (RALSA) akreditasyon ve üyeliklerine sahiptir.

Harrow House International College Swanage, Londra'dan 2,5 saat uzaklıkta İngiltere'nin güney kıyısında popüler bir sahil beldesinde ve İngiltere'nin en güneşli beş yerinden birinde bulunmaktadır. HArrow House Swanage'i çevreleyen Purbeck Hills, deniz ve Wight Adası manzarası eşliğinde, şehir merkezinde yüksek bir konuma sahiptir. Kumlu plajları ve kasabanın turistik yerlerine 10 dakika yürüme mesafesindedir. Okul 40 yılı aşkın tecrübesi, profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile küçük gruplar halinde eğitimi tercih etmektedir. Okulun tesisleri öğrencilere ingilizcelerini sosyal bir ortamda geliştirme fırsatı verirken üniversite içerisindeki konaklamaları da öğrencilere yeni bir sosyal çevre fırsatı sunmaktadır.

Sunulan Programlar:

- Yoğun İngilizce
- Yoğun Sınav Hazırlık Programları
- Akademik Sömestr Programı
- Gençler için Programlar
- İngilizce+

Konaklama Seçenekleri:

- Aile Yanı
- Okul Yurdu

2017 Fiyat Listesi
2017 Broşür

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 
 

İlgili Linkler: