BİLGİ İSTE İLETİŞİM

EurocentresEurocentres - 70 yıllık uzmanlık ve yenilik
Öncülük dönemi 1946 – 2013

1946 yılında ‘Bir fikir bir okula dönüşüyor’ düşüncesiyle. Erhard Waespi ilk dil okulunu "tam zamanında" diyerek İngiltre'nin güney kıyısındaki Bournemouth'da Eurocentres Dil Okulunu kurdu. Amacı: dil öğrenmek eğlenceli, zenginleştirici ve kişisel bir deneyim olmalı, aynı zamanda kültürler arasındaki anlayışı ve farkındalığı artırmalı fikriyle yola çıkıldı. . Dünyanın her yerinden gelen yetişkinler için bir buluşma noktası oluşturma ve milliyet, ırk, din, sosyal durum ve eğitim ile belirlenen sınırların ötesine geçen bir diyaloğun mümkün kılınması fikri onu büyülüyordu.

1977 yılında Eurocentres Dil Okulları London Lee Green, İngiltere'de dil öğrenimi amacıyla kurulmuş olan ilk dil okul ünvanına sahip ve aynı zamanda yeni sınıf tasarımı, çoklu ortamlı öğretim merkezlerinde kendi kendine öğrenme kavramı ve "CALL" (Computer Assisted Language Learning- Bilgisayar Destekli Dil Öğrenimi) konusunda çığır açan çalışmalar yaptı ve yapmaya devam ediyor.

Bugün Dünya genelinde kayıt ofisleri ve acente ağı bulunan Eurocentres her yıl yaklaşık 13 000 öğrenciyi Avrupa, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika ve Japonya'daki okullarına kabul etmektedir. Üstün bir dil eğitimi sağlama ve müşterilerimize yüksek standartta hizmet sunma hedefimize olan bağlılığımızı sürdürüyoruz.

Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisi ve telaffuz alanlarında dil becerilerinizi sistematik olarak arttırmanıza imkan sağlamaktadır. Teorik ve pratik derslerden, tartışmalardan ve sunumlardan oluşan bir karışım, hedef dilde kendine güven ve akıcılık geliştirmenize imkan sağlayacaktır.

Sunduğu Programlar;
· Genel İngilizce
· Diğer dillerde yabancı dil programları
· İş Dili Kursları
· Üst Düzey Kursları
· Uzun Dönem Kurslar
· Sınav Hazırlık Kursları (IELTS, TOEFL, PET, CAE, FCE, CPE, TKT, Pearson Test, TOEIC, DEFL, Dele, Goethe, TestDAF

Lokasyon: Londra Merkez, Londra Lee Green, Cambridge, Brighton, Bournemouth

Fiyat Listesi 2018
Fiyat Listesi 2019
Broşür 2018

Eurocentres dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: