BİLGİ İSTE İLETİŞİM

ETC International
1989 yılında kurulmuş, British Council tarafından onaylı ETC uluslararası dil okulu, İngilizce dil eğitimi ve özel amaçlara yönelik kurslar konusunda deneyimli bir okuldur. Dil kursları, dili daha etkili konuşmak ve dil becerilerini geliştirmek isteyen tüm uluslararası öğrencilere sunmaktadır. Sınavlara yönelik kurslarıyla da, istedikleri puanı tutturmak isteyen öğrencilere sunmaktadırlar.

İngiltere’nin Bournemouth şehrinde bulunan ETC dil okulu, şehrin ferah ve huzur dolu atmosferiyle bütünleşmiş bir okuldur. Tam bir İngiliz şehri olan Bournemouth, şehre gelen tüm konuklara yardımsever ve güler yüzlü davranmakla birlikte, dillerini geliştirmeleri için ise ellerinden gelen yardımı yapmaktadırlar.

Okuldaki Seviyeler ve Kurslar: Okuldaki ilk günde seviyenize göre öğrenim görmenizi sağlayacak yerleştirme sınavına tabi tutulacaksınız.

Genel İngilizce: 

Standart ( 20 Ders / Haftada 15 saat)
Yoğun (25 Ders / Haftada 20 saat)
Tam Mesai (40 Ders / Haftada 30 saat)
Cambridge Sınavları (20 Ders/ Haftada 15 saat)
- FCE, CAE,TOEIC, IETLS
Özel amaçlara yönelik
- İş İngilizcesi, Turizm İngilizcesi, Sağlık İngilizcesi, Havacılık İngilizcesi, Askeri İngilizcesi


2017 Fiyat Listesi
2017 Broşürü
2018 Fiyat Listesi

Bu kurs dinleme, yazma, okuma ve konuşma gibi dil becerinizde kendinize güven kazanmanızı sağlar. Kursun sonunda anadili İngilizce olan insanlarla akıcı ve kendinizden emin bir şekilde
iletişim kurabilirsiniz.

Genel İngilizce kursları, IELTS hazırlık kursları ya da diğer sınavlara hazırlık kurslarıyla birleştirilebilmektedirler.

Bu kurs, standart programa ek olarak Pazartesi’den Cuma’ya her gün bir ders eklenmesiyle (toplamda beş ders) oluşur. Bu ek beş ders; gramer bilgisi, telaffuz, konuşma, görsel/işitsel sunumlar ve yazma/okuma/dinleme becerileri üzerinde yoğunlaşmaktadır.

ETC International dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.


Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: