BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Colchester English Study Centre

Colchester English Study Centre
CESC, 1969 yılında Oxford University Press tarafından kurulmuştur. İngiltere'nin kayıtlara geçmiş en eski kenti olan Colchester'da şehir merkezine yakın, tarihi bir binada bulunmaktadır. British Council onaylı, English UK ve IALC üyesidir. Cambridge ESOL, IELTS ve TOEIC sınav merkezidir. İş İngilizcesi, öğretmen eğitimi, sınav hazırlık, hukuk ve tıp, 50+ İngilizce programları bulunmaktadır. 40 yılı aşkın süredir mesleki İngilizce programları sunmaktadır. 

Sosyal Aktiviteler: Futbol, tenis, bowling gibi spor aktiviteleri; bateri çalışmaları, gece klübü ve konser gibi sosyal aktiviteler; Chatterbox, drama, konuşma klüpleri gibi kültürel aktiviteler bulunmaktadır.

Okul, öğrencilerin beklenti ve bütçelerine uygun çeşitli konaklama imkanları sunmaktdır. Aile yanı ve öğrenci evleri bunlar arasında yer almaktadır.

Aile yanı Konaklama: Tek kişilik odalarda yarım pansiyon konaklamadır.
Self catering ev konaklama: 7 odalı, 4 banyolu binalarda tek kişilik odalarda konaklamaşeklindedir.

Ulaşım: Londra Heathrow, Gatwick, Stansted ve Luton hava alanlarından transfer hizmeti bulunmaktadır.

Lokasyon: Colchester

Fiyat Listesi 2017

INTO dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

İlgili Linkler: