BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Castle School of English

Castle School of EnglishCastle School of English, 2003 yilinda Andrew Caldwell ve Devrim Güven tarafindan kurulmustur. Baslangıçta çok küçük bir okul olan Castle School of English, benimsediği öğretim felsefesinin ve sahiplerinin felsefesinin sonucu olarak adim adim büyümüstür.

2003 yilinda okul 12 Dyke Road adresinde bulunan binasına taşınmış olup, bu binayı halen idari işler ve bazı sınıflar için kullanmaktadir.
2007 yılında okul 41 Dyke Road adresinde bulunan yeni bir bina satın almıştır. Eksiksiz bir yenileme çalismasının ardindan artik okul, tüm salon ve sınıflarda internet erişimi olan, kusursuz aydınlatmaya sahip, merkezi ısıtmalı, küçük bir bilgisayar odasi, atıştırma odası ve iyi donatılmış bir Personel Odası olan rahat ve hoş bir eğitim ortamına sahiptir.

2007 yılında ekibe Martin Warters katılmış olup; bu yeni katılımla, akademik standartlarda büyük bir ilerleme sağlanmıştır. British Council, Eylül 2009’da Castle School of English, Brighton’ı denetlemis ve akredite etmistir.

Castle School’da geçirdiğiniz zamanın verimli ve neşeli olmasını sağlamak için her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan okul personeli, meydana gelen her şeyi olumlu karşılamaktadır. Castle School’la ilgili deneyimlerinizin eğlenceli ve faydalı olacağından eminiz. İngiltere’de hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek ve arkadaş edinmek istiyorsanız, Castle School’un sizin için en iyi okul olduğuna samimiyetle inanıyoruz. Düşük fiyatlar ve yüksek kalite, okula giden öğrencileri daima şaşırtmaktadır. 

Tüm Castle School öğretmenleri, TEFL (Yabancı Dil Olarak Ingilizce Öğretimi) yeterliliğine ve yüksek eğitim düzeyine sahiptir. Çoğu öğretmen, DipTESOL (Ana Dili Ingilizce Olmayanlara Ingilizce Öğretimi) ya da DELTA (Yetişkinlere Ingilizce Öğretme Diploması) ögretim belgesi alarak ögretme yeterliliklerini daha ileri seviyeye taşımışlardır.

Sunulan Programlar:

  • Standart ve yoğunlaştırılmış olmak üzere tam gün kurslar,
  • Cambridge ve diğer sınav hazırlık kursları,
  • Yarım gün kurslar,
  • İngilizce yeterlilik sertifikaları kursları,
  • İş İngilizcesi,
  • Konuşma ve telafuz kursları
  • Birebir gibi özel dersler
Lokasyon: Brighton

Fiyat Listesi 2017 
Broşür 2017
Fiyat listesi 2018

Brighton Language College dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

İlgili Linkler: