BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Capital School of EnglishBritish Council tarafından tanınmış ve tam olarak bütünleşmiş, modern bir dil okulu olan Capital School of English, Bournemouth’ta yer almaktadır. Bournemouth şehri güzel sahilleri, sosyal hayatı ve her türlü sportif olanaklara sahip olması ile yabancı öğrencilere kusursuz bir ortam sağlamaktadır.

Sınıflarımızda öğrencilerimizin kendi dil seviyesindeki ve dünyanın çeşitli bölgelerinden farklı kültürlerdeki öğrencilerle bir arada olmasını sağlamaktayız.

Uluslararası İngilizce Öğretmenliği Diploması (TEFL) sahibi ve tecrübeli eğitim kadromuz, zaman zaman öğrencilerimizi zorlayarak onların hem kişisel gelişimi hem de dil yeteneklerinin gelişmesi için çabalamaktadırlar.
Sıcak ortamı sayesinde öğrencilerinin, birbirleriyle ve eğitim kadrosuyla çabuk kaynaşmasını sağlayan Capital School of English, aynı zamanda küçük sınıfları ile de daha fazla bireysel hizmet sunmaktadır. Okulumuzda yarattığımız bu profesyonel ortam gurur kaynağımızdır. Bu fırsat elimize geçmişken, bize olan ilginiz için teşekkür ediyoruz.

Lokasyon: Bournemouth


2016 Fiyat Listesi
2017 Fiyat Listesi
OKULDAKİ SEVİYELER VE KURSLAR

Okuldaki ilk günde seviyenize göre öğrenim görmenizi sağlayacak yerleştirme sınavına tabi tutulacaksınız.
Genel İngilizce
Standart ( 20 Ders / Haftada 15 saat)
Yoğun (25 Ders / Haftada 20 saat)
Tam Mesai (40 Ders / Haftada 30 saat)
Cambridge Sınavları
(20 Ders/ Haftada 15 saat)


IELTS
(20 Ders / Haftada 15 saat)
Bu kurs dinleme, yazma, okuma ve konuşma gibi dil becerinizde kendinize güven kazanmanızı sağlar. Kursun sonunda anadili İngilizce olan insanlarla akıcı ve kendinizden emin bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.
Genel İngilizce kursları, IELTS hazırlık kursları ya da diğer sınavlara hazırlık kurslarıyla birleştirilebilmektedirler.


Bu kurs, standart programa ek olarak Pazartesi’den Cuma’ya her gün bir ders eklenmesiyle (toplamda beş ders) oluşur. Bu ek beş ders; gramer bilgisi, telaffuz, konuşma, görsel/işitsel sunumlar ve yazma/okuma/dinleme becerileri üzerinde yoğunlaşmaktadır.

SOSYAL AKTİVİTELER

Akademik programınızı dengelemesi açısından çevrenizle etkileşim içinde olmanız önemlidir.
Okulumuzun sosyal aktivite tahtasında gösterilen haftalık aktivitelerimiz aşağıda sıralanmıştır:
• Bath, Oxford, Londra, Stratford upon Avon,
Cambridge başta olmak üzere daha birçok yeri içeren rehberli hafta sonu turları
• Uluslararası okul partileri, sinema ve müze gezileri
• Futbol, voleybol ve tenis gibi sportif aktivite organizasyonları.
Bunların dışında bowling, golf, yelkenli gezintisi ve at binme gibi aktiviteler istek üzerine ayarlanabilirler.


Capital School of English dil kursunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

İlgili Linkler: