BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Bell International

Bell InternationalBell Dil Okulları 1972 yılında sadece İngiltere merkezli olan okullar arasındadır. Her yıl yaklaşık 120 farklı ülkeden binlerce öğrenciye kaliteli, samimi ve sıcak bir ortamda eğitim sunmaktadır.

Bell Dil Okulları, son derece seçkin ve profesyonel bir dil eğitimi sunmaktadır. Bell Dil Okullarında aldığınız eğitim için ödediğiniz ödemenin tüm bedelin karşılığını fazlasıyla alırsınız. Alanında uzman öğretmenler, az mevcutlu sınıfları, yüksek birebir ilgi ve standartların üzerinde eğitim merkezleriyle Bell Dil Okulları şu an en saygın dil okulları arasındadır.

Bell İngiltere’de 55’in üzerinde üniversite ile birlikte çalışmakta olduğundan pek çok üniversiteye geçiş hakkına sahip olacaksınız. Bell, öğrencilerine UK’deki tüm üniversiteler ve lisans programları hakkında kusursuz ve ücretsiz danışmanlık sunar. Ücretsiz Gezi ve Aktiviteler Bell’in University Foundation kursunun bir parçası olarak dopdolu aktive programından faydalanarak Birleşik Krallık’ı keşfedebilir, İngiliz kültürünü ve hayatını yakından tanıyabilirsiniz.
Bell, Cambridge’deki okullar arasında en prestijli ve saygı duyulan İngilizce okuludur.


Lokasyon ve Ambians: Bell International Foundation Year kursu Cambridge’de sunulmaktadır. Akademik mükemmelliği ve renkli öğrenci nüfusu ile bilinen Cambridge, eğitim amaçlı İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için kusursuz bir çevre sunuyor. Dünyaca ünlü üniversitelerinin yanı sıra tarihi önemi ile de ünlü olan Cambridge, aynı zamanda modern, çeşitli ve kozmopolitan bir şehirdir sayısız tiyatrosu, müzesi, sineması, kafesi, restoranı ve gece hayatı ile. Bell International, seçkin yapısı ile geniş, güzel bahçelerin çevrelediği bir alanda; tarihi şehir merkezine kolayca ulaşımın sağlanabileceği bir konumdadır.

Üniversite Ortakları ve İlerleme Yolları:Bell, Birleşik Krallık’ta 552in üzerinde üniversite ile işbirliği içerisinde çalışmaktadır.Times Good University Guide 2009’de yer alan en iyi üniversitelerde bu listenin içerisindedir. Hangi üniversite sizin için en iyisi emin olamıyor musunuz? Ne yapacağınzdan emin değilsiniz ve yardıma mı ihtiyacınız var? İşte Bell International’ın öğrencilerine sağladığı Ücretsiz Yüksek Eğitim Danışmanlık Servisi bunun için var. Kendilerini bu işe adayan danışmanlar size üniversite seçiminizden başvurunuza ve hatta referans sağlamanıza kadar her konuda yardımcı olur.

Okul Donanımı: 30 tam ekipmanlı sınıfı olan okulda 10.000 kitap, self-study olanağı, son çıkan dergiler ve gazeteler, 800 film içermekte olan DVD oynatıcıları sağlayan kocaman bir öğrenci merkezi vardır. Bu öğrenci merkezi Cumartesi de dahil olmak üzere haftanın 6 günü açıktır. Ayrıca merkez görevlileri size her konuda yardımcı olmak için her zaman oradadırlar. Okulun multimedya merkezinde 30’dan fazla bilgisayar bulunmaktadır. Foundation programı için özel olarak kullanılan bir University Foundation Programme kaynak alanı vardır. Öğrenciler için son derece çekici olan öğrenci salonunda günlük gazetelerin yanı sıra bir piano bulunmakta. Okul öğrencileri ücretsiz internet ve Wi-Fi erişiminden diledikleri gibi yararlanabilirler. Hem kapalı hem açık alanda hizmet veren büyük restoran da okul tesisleri arasında. Bunlarla bitmiyor; pek çok açıkhava sporları için imkan da sunuluyor: futbol sahası, tenis, basketbol ve voleybol kortları.

İnternette Bell International: Eğer Bell International veya BK’de uluslararası bir öğrenci olarak eğitim almayı düşünüyorsanız, şimdi okullarımızdaki hayatın gerçek anlamda nasıl olduğunu görmenin bir çok yeni yolu var.2016 Fiyat Listesi

2017 Fiyat Listesi

Broşür 2016

Broşür 2017

Sunduğu Programlar:

 

  • Genel İngilizce
  • Üniversite hazırlık programı
  • Master hazırlık programı
  • İş İngilizcesi
  • IELTS ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık
  • CELTA, DELTA
  • Yaz okulları


Lokasyonlar: Londra, Cambridge

Bell International dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: