BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Anglolang Academy

Anglolang Academy


Kuruluş Tarihi: 1985

Yorkshire sahilinde Scarborough'da kurulmuş olan Anglolang Academy, modern imkanlar yoğun kurslar ve etkili öğrenme tekniklerini bir arada sunmaktadır. Aynı zamanda, Londra ve Edinburgh gibi Birleşik Krallık şehirlerine kolay ulaşıma sahiptir.

1985 yılında kurulan Anglolang Academy'nin en yoğun olarak İspanya, İtalya, İsveç, Almanya ve Suudi Arabistan'dan öğrencileri bulunmaktadır.

Yorkshire: Yorkshire'ın muhteşem sahilinde yer alan Anglolang, 1985 yılında kurulmuş uluslararası bir dil okuludur. Okul binası, 2 katlı bir 19. yüzyıl Manor House'dur. 2007 yılı Ocak ayında restore edilmiş bina, çok güzel bir bahçeye sahiptir. Plaja sadece 15 dakikalık bir yürüme mesafesindedir.

Okul öğrencilerine, güzel bir çalışma ortamı sağlarken aynı zamanda, ingiltere ve İskoçya'nın kalabalık şehirlerine trenle kolay ulaşım imkanları sunmaktadır. Anglolang, birey ve gruplar, eğitim enstitüleri ve şirketler için yüksek kalitede İngilizce dil kursları sağlamasıyla uluslararası bir üne sahiptir. Anglolang, muhteşem bir bahçeye sahip bir 19. yüzyıl malikanesinde kurulmuştur. Scarborough sahilinde, birçok tesise yakındır.

Sunduğu Programlar:

- Yoğun İngilizce
- İş İngilizcesi
- Akademik İngilizce
- Cambridge Sınav Hazırlık
- TOEFL Hazırlık
- IELTS Hazırlık
- GMAT
- TOEIC
- Öğretmenler için İngilizce
- İngilizce+
- 50+
- Birebir İngilizce

Konaklama Seçenekleri:

- Aile yanı
- Öğrenci evleri

Lokasyon: York

Fiyat Listesi 2017

Akreditasyonlar: Britsh Council

Anglolang dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
 

İlgili Linkler: