ÜNİVERSİTE ARAŞTIR BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Academix Hakkında

Academix Hakkında

ACADEMIX YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK

Türkiye'nin en prestijli ve güçlü danışmanlık firmaları arasında yer alan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek, en doğru tercihleri yapmalarını sağlamaktadır. Başta Amerika, İngiltere, İtalya, Avustralya ve Kanada'da olmak üzere dünyanın pek çok prestijli okul ve kurumu, dil kursu, lise programları, lisans ve lisanüstü, diploma ve sertifika programlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.
 

Lisans ve Yüksek Lisans Programlari

MBA Programları

Dil Kursları, Sınav Hazırlık Kursları: TOEFL, IELTS, GRE... 

Yaz Okulları

Summer Session

Lise ve Lise Değişim Programları

Uluslararası Sertifika ve Diploma Programları

- Semester Abroad Programları

- Vize Danışmanlığı


konularında NAFSA, EAIE ve UED üyesi olarak 1996'dan beri yurtdışı eğitim danışmalık sektöründe hizmet veren Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere aşağıdaki tüm konularda ücretsiz danışmanlık sunmaktadır.


• Ülkeler ve eğitim sistemleri hakkında bilgi verilmesi,
• Uygun program ve okul seçimi,
• Program başvurularının ve yazışmalarının yapılması,
• Konaklama ayarlanması,
• Vize randevusunun ayarlanması ve vize formlarının doldurulması,

• Uygun uçak bileti alınmasında yardım,
• İstenildiği takdirde hava alanı karşılamasının ayarlanması,
• Gidilecek olan ülke ve okul ile ilgili oryantasyon,
• Program süresince destek ve danışmanlık...


Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, yurtdışı eğitim danışmanlığının yanı sıra uluslararası eğitim kuruluşları ve onların hedeflediği Türk öğrenci potansiyeli arasında birleştirici bir bağ kurmayı kendine amaç edinmiştir. 


Academix; katıldığı yurtdışı eğitim fuarları ile Türkiye, Doğu Avrupa, Orta Asya ve Kuzey Afrika'da bulunan ve yurtdışında üniversiteye, lisansüstü programlara, dil kurslarına, sertifika ve diploma programlarına, değişim programlarına gitmek isteyen onbinlerce öğrenciye ulaşmakta ve her yıl binlerce öğrenciye yurtdışı eğitim hizmeti vermektedir.


Ayrıntılı bilgi ve başvurularınız için: www.academix.com.tr

Avrupa'daki en seçkin ve iyi eğitim danışmanlık firmalarından biri olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, tüm dünyada yapılan oylama sonucunda uluslararası eğitim kurumlarının verdiği oylarla Study Travel Magazine 2015, 2016 ve 2017 Doğu Avrupa star acentası ödülüne aday gösterilmiştir.

Başta bu ödüle aday gösterilmemizi sağlayan tüm partner okullarımız olmak üzere, bizi sürekli gelişmeye ve değişmeye motive eden öğrencilerimize ve emekleriyle şirketimizin uluslararası alanda önemli bir prestij kazanmasını sağlayan tüm çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla,

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık