BİLGİ İSTE İLETİŞİM

St Julians

St Julians'ta Gençler için İngilizce Kampı Avantajları:

  • 14-21 yaş arası gençler için
  • Malta'nın doğu kıyılarında, harika bir konum
  • Bir çok alışveriş olanağı
  • Paceville'de hareketli yaşam
Yaşadığınız yerdeki kötü iklimden kaçmak için Malta, St. Julians’daki okulumuzda dil eğitimi alın. Çünkü İngilizce öğrenmek için buradan daha iyi bir yer bulamazsınız. Burada Akdeniz yeteneği, birinci resmi dil olarak İngilizce’nin yanı sıra muhteşem bir iklim, güneş ve etrafınızı çevreleyen denizi bulacaksınız. Malta, dünyanın her tarafından öğrencilerin İngilizce dil eğitimi için seçtikleri bir destinasyondur. Hoş Akdeniz ikliminde İngilizce öğrenebileceğiniz başka bir yer yoktur. Ada aynı zamanda çok çeşitli, boş zaman aktiviteleri sunmaktadır.

Dil okulumuzun bulunduğu güzel kasaba St Julians, adanın doğu sahilindedir. Bir zamanlar balıkçı kasabası olan St Julians, günümüzde otantik ve rahat bir ortamda İngilizce eğitim alabileceğiniz bir yer haline gelmiştir. Bundan dolayı Malta’da İngilizce eğitim alın!

Gün içersinde bir çok küçük mağazayı keşfedebilir ya da popüler alışveriş merkezine gidebilirsiniz. Akşamları şehir, gençler için bir buluşma noktası haline gelmektedir ve siz de hareketli Paceville'de arkadaşlarınızla buluşarak, hoşça vakit geçirebilirsiniz. Harika iklimi sayesinde burada çok sayıda aktiviteye katılma olanağınız olacaktır. St. Julians'ın yabancılar ve Maltalılar için neden popüler bir tatil merkezi olduğunu anlamak zor değil!

2015 Fiyat Listesi

İlgili Linkler: