BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Southbourne School of English

 


Southbourne School of English Junior Kursları, Haziran ortasından Ağustos sonuna kadar sürmektedir. Bu kurslar 6-19 kişilik gruplar halinde 12 ile 15 yaş arası öğrenciler içindir.

Birçok öğrenci, bir ay ya da daha fazla kalmayı tercih edebilir. Öğrenciler pazartesiden cumaya, her hafta 15 saatlik dersleri almak zorundadır.

Konaklama

Öğrencilerin mutlu olması için konaklamanın önemli bir faktör olduğunun bilincinde olan okul bu nedenle aile yanı konaklama da seçilen ailelere büyük önem göstermekte ve düzenli olarak denetimlerini gerçekleştirmektedir. Southbourne okuyan öğrenciler sıcak ve sevecen aileler ile kalırlar ve aileler okula yürüme mesafesindedir.

Yerel bir aile ile yaşamak İngilizce öğrenmek ve İngiliz kültürü hakkında bilgi edinmek için harika bir fırsattır.

Yemekler

Öğrenciler aile yanında tipik İngiliz yemekleri (kahvaltı ve akşam yemeği) avantajlarından yararlanırlar. Öğrenciler okulda cumadan pazartesiye paketlenmiş öğle yemeği temin edebilir, ailelerle ise haftasonu öğle yemeklerine katılabilirler. Ayrıca öğrenci özel diyet gibi ekstra bir talepte bulunursa bu ailelere bildirilip dikkat edilmesi sağlanır.

Öğrenim ve Etkinlik Programı:

Haftada 15 saat eğitim
Öğleden sonra dersleri, günlük 3'er saat, Pazartesi'den Cuma'ya 14.00 - 15.00, 15.15 - 16.15, 16.30 - 17.30
Tüm kurs materyalleri dahildir.
Maksimum sınıf mevcudu 16
Haftada bir tam gün gezi
Çeşitli spor ve etkinlik programı
 

İlgili Linkler: