BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Skola

Skola English yaz okullarının, Londra'nın birçok ünlü merkezinde ve Suffolk'ta şubeleri bulunmaktadır. Haziran, temmuz ve ağustos aylarında faaliyet göstermektedir. Öğrencilerin eğlenceli aktiviteler aracılığıyla kendi İngilizcelerini geliştirmek için bu programların ana odak noktası genel İngilizce'nin yanı sıra öğrenciler için müzelere, galerilere ve ünlü tarihi mekanlara geziler düzenlenmektedir ve öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmeleri için fırsatlar oluşturulmaktadır. Tüm bu aktiviteler İngilizce öğrenimi ile birleşmiştir. Gezilerde öğrenciler gözetmenler eşliğinde güvenli bir ortamda seyahat etmektedirler.

SKOLA Regent Park - Yaz Okulu

Minumum 2 hafta süren okul haftada 23 saat İngilizce dersi verilmektedir. Okul, İngilizce dersinin yanı sıra bir çok sosyal aktivite ve şehir turu, kültürel turlar ile aktir bir yaz geçirmenizi sağlamaktadır.

Tarihler:  22.06.2015 - 14.08.2015
Yer: Regent Park, Merkez Londra
Yaş Aralığı: 3-10
Konaklama: Okul günü
Okul Ücreti: £615 (haftalık)

SKOLA Hyde Park- Yaz Okulu

Her hafta öğrenciler, dünü ve bugünü veya sahne sanatları gibi, bir konu ile İngilizce öğrenmektedirler.  Ayrıca, öğrenciler Matematik, Fen, Teknoloji ve Drama gibi derslerle İngilizce öğrenmektedirler. Tüm öğrenme konuların yanısıra, haftalık 'Discover Londra' gibi akademik geziler ile eğlenirken öğrenmeleri benimsenmiştir. Haftalık sporların yanı-sıra isteğe bağlı spor programları bulunmaktadır.

Tarihler: 22.06.2015 - 14.08.2015
Yer: Hyde Park, Merkez Londra
Yaş Aralığı: 10 - 17
Konaklama: Okul günü
Okul Ücreti: £615 (haftalık)

SKOLA Gloucester Gate Yaz Okulu

Gloucester Kapısı kaliteli bir okuldan beklediğiniz tüm açık sınıf ve yardımcı tesisleri ile etkin bir İngilizce dil okulu ortamı sağlar. Tüm sınıflar açıktır, spor ve kültürel öğrenme ile yoğun İngilizce dil eğitimi birleşmiştir. Tüm çocukların derslerine bir aperatif ve sıcak bir öğle yemeği dahildir.

Tarihler: 8.06.2015 - 29.08.2015
Yer: Gloucester Gate, Merkez Londra
Yaş Aralığı: 8 - 17
Konaklama: Aile yanı veya aile bireyleriyle konaklama
Okul Ücreti: £615 (haftalık)

SKOLA Ascot Yaz Okulu

Ascot kolayca erişilebilir bir konumda, Londra'nın merkezine 30 mil (Otobüsler ile 1 saat) ve Heathrow Havaalanı'na 15 kilometre mesafede yer almaktadır. Okul 2-6 yataklı odalarda öğrencilerle tam pansiyon konut konaklama sunmaktadır. Her rezidansda 24 saat denetim vardır. Konaklamaları sırasında okul, mümkün olduğu kadar milletleri karışık dağıtmakta ve öğrencilerin sürekli İngilizce konuşmalarını amaçlamaktadır. Konutlarda masa tenisi, TV ve DVD'ler ile ortak odalar ve oyun alanları bulunmaktadır.

Haftalık Londra gezileri bulunmaktadır. İmkanlar; tenis kortları, spor salonu, sanat merkezi, bilgisayar odası, spor alanları, yüzme havuzu, tiyatro ve dans stüdyosu olarak mevcuttur.

Tarihler: 05.07.2015 - 15.08.2015
Yer: Berkshire
Yaş Aralığı: 11 - 17
Konaklama: Residential
Okul Ücreti: £880 (haftalık)

Newland College Yaz Okulu

Newland College, Londra'yı terk ettiğinizde ilk kırsal  parçası olarak tanımlanan çarpıcı Chiltern Hills'de konumlanmış bir yaz okuludur. Alçak tepeler, şirin köyler ve çalışma grupları tarafından çevrili, Newland Koleji eğitim amaçlı ortamı ve öğrencilerin olağanüstü sonuçlar elde etmesine yardımcı olacak sınıf tasarımları ile kaliteli bir yaz okul merkezidir.

İngilizce+ programı ile İngilizce ve bir çok sosyal program ve spor olanağını bir arada bulabilirsiniz.

Konaklama ağırlıklı tek kişilik odalarda sağlanmaktadır.

Tarihler: 07.06.2015 - 15.08.2015
Yer:  Newland College, Chiltern Hills
Yaş Aralığı: 11 - 17
Konaklama: Residential
Okul Ücreti: £880 (haftalık)

Alexanders College - Yaz Okulu

Alexanders Koleji öğrencilere 40 yıllık deneyimi ile eğitim ermektedir. Suffolk kıyısında güzel bir 120 dönümlük kampüsde yer almaktadır. Olağanüstü plajlar ile çevrili, geniş açık hava etkinlikleri ile desteklenmiş İngilizce dil eğitimi sağlanmaktadır. Konaklama için 2-4 yataklı paylaşımlı odalar sağlanmaktadır.

İngilizce+ programı ile İngilizce ve bir çok sosyal program ve spor olanağını bir arada bulabilirsiniz.

Tarihler: 21.06.2015 - 29.08.2015
Yer:  Alexanders College, Suffolk Coast
Yaş Aralığı: 11 - 17
Konaklama: Residential
Okul Ücreti: £880 (haftalık)

İlgili Linkler: