BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Anglo Continental

Anglo-Continental dünyanin önde gelen Ingilizce dil okullarindan bir tanesidir. British Council tarafindan resmen taninmaktadir ve bir meslek kurulusu olan English UK kurumunun da bir üyesidir. En yüksek standartlarda ögretim saglamakla kalmiyoruz, ayni zamanda her yas ve meslekten ögrencilerin ihtiyaçlarina cevap vermek amaciyla çok genis kapsamda ve uzmanlik alanlarinda Ingilizce Lisan Kurslari düzenliyoruz.

Okulumuz Ingilizce lisan sinavlari ve ögretiminde lider konumdadir ve birçok taninmis yazar okulumuzda ders vermistir. Anglo-Continental 60 yildan uzun süredir 120 farkli ülkeden 400.000’den fazla ögrenciye Ingilizce Lisan Kurslari düzenlemektedir.Anglo-Continental’in kampusu, Bournemouth sehir merkezine yürüyüs mesafesindedir ve Birlesik Krallik içindeki en büyük kampus alanlarindan bir tanesi olup mültimedya yani çoklu ortam lisan ögrenme merkezi, lisan laboratuari, özel çalisma odalari, genis bir amfi tiyatro ve ücretsiz internet erisimi dahil, Ingilizce ögrenmek için modern ve mükemmel olanaklara sahiptir.

Popüler self servis restoranimizin ödül kazanmis bahçelerimize dogru açilan terasinda her damak tadina uygun yiyecek ve içecekler sunulmaktadir. Okulda düzenli olarak her türlü sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlenir. Okulumuzda egitiminize çok önem veriyoruz ve sizi de aramizda görmeyi büyük bir heyecanla bekliyoruz.

 

Bournemouth
Bournemouth, Ingilizce ögrenmek için popüler bir turizm destinasyonu olmanin yani sira Ingiltere’nin Güney Kiyisindaki en ragbet gören sahil tatil sehridir. Bu üniversite sehri Londra’dan sadece iki saat uzakliktadir ve hem havadan hem de tren ve kara yolu ile mükemmel ulasim olanaklarina sahiptir. Bu üniversite sehri 12 km uzunlugunda sahili, Mavi bayrakli denizi, köpüklü dalgalari ve muhtesem manzarasi ile ideal bir yerde kurulmustur. Canli sehir yasami içinde birçok ünlü magazalar ile restoranlar, kafeler, sinemalar, tiyatrolar, muhtesem güzellikte parklar ve bahçeler, mini golf alanlari, bir akvaryum ve hatta sicak hava balonlari ile seyahat yer alir! Bournemouth ayni zamanda Avrupa’nin ilk insan yapimi sörf alani dahil birçok spor ve eglence aktivitelerine de ev sahipligi yapmaktadir.

Burada World Heritage Jurassic kiyi seridi, dünyanin en büyük dogal limanlarindan biri olan- Poole Harbour, ve muhtesem New Forest National Park ile tarihi Kraliyet avlanma alani dahil çarpici güzellikler ile iç içe olacaksiniz. Diger gezilip görülmesi gereken yerler arasinda, Stonehenge antik alani, ünlü Winchester ve Salisbury katedralleri, Isle of Wight, Purbeck adalari vardir ve ayrica, Weymouth ve Portland’da yer alan 2012 Olimpiyatlari Yelken Yaris Rotasini da görebilirsiniz. Eski Roma sehri Bath ve Üniversite Sehri Oxford da çok yakin bir mesafe içinde yer almaktadir.

Bournemouth ve Anglo-Continental egitim ve eglence açisindan ve Ingiltere’de geçireceginiz süre içinde unutulmaz anilar yasayacaginiz en mükemmel yer olma özelligini korumaya devam etmektedir.

 Young Learners' Programme (Yaz Okulları)

İngilizce Dil ve Aktivite Programları

The Anglo-Continental okulu İngiltere'nin en güvenli yerlerinden biri olan Bournemouth'da bulunmaktadır. 10 - 15 yaş aralığındaki öğrencilere hem ingilizce öğrenebilecekleri hemde eğlenebilecekleri birçok program sunmaktadır.

60 yıllık tecrübesiyle, Anglo-Continental çocuklarınıza İngilizceyi en iyi koşullarda ve profesyonel öğretmenlerle öğrenebilecekleri ortamlar sunar. Kurslar değişik yaş gruplarının ilgi ve alaklarına göre hazırlanmıştır.

Programlarımız

The British Council tarafından akredite edilmiştir.
neşeli ve kaliteli sınıf ortamlarımızla kalıcı bir öğrenme sunmaktadır.
Birçok spor ve tur seçenekleri bulunmaktadır.
Dikkatle seçilmiş konaklama olanakları mevcuttur.
Kapsamlı ulaşım düzenlemeleri bulunmaktadır.
 

Kurs Tarihleri


8 Haziran - 29 Ağustos 2015 (yaş aralığı 10 - 12)

8 Haziran - 29 Ağustos 2015 (yaş aralığı 13 - 15)

22 Haziran - 8 Ağustos 2015 (yaş aralığı 13 - 15)

Wimborne Road Campus

Anglo-Continental kursları:

  • Her seviyede eğlenceli kurslarla ingilizce öğrenme imkanı
  • Uzmanlar gözetiminde spor faaliyetleri ve geziler
  • Kaliteli ve dikkatlice seçilmiş aile yanı konaklamalar.

 Fiyatlar

2 Haftalık (çift kişilik aile yanı konaklama+21 öğün yemek, 10-12 yaş grubu) Program Ücreti: 1,600 GBP

3 Haftalık (çift kişilik aile yanı konaklama+21 öğün yemek, 10-12 yaş grubu) Program Ücreti: 2,320 GBP

2 Haftalık (çift kişilik aile yanı konaklama+21 öğün yemek, 13-15 yaş grubu) Program Ücreti: 1,450 GBP

3 Haftalık (çift kişilik aile yanı konaklama+21 öğün yemek, 13-15 yaş grubu) Program Ücreti: 2,095 GBP

İlgili Linkler: