BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Plymouth University International College

 

Plymouth University International College, SOUTH COAST OF ENGLAND
 
Popüler Bölümleri:
  •  İşletme
  •  Yayıncılık
  •  Turizm ve Otelcilik
  •  Ekonomi
  • Uluslararası İlişkiler ve Politika
Plymouth Devon International College (PDIC), bilgisi ve dünya çapında 50’den fazla farklı kolej ve kampüste görev yapan deneyimli kadrosu ile uluslar arası alanda tanınmış bir eğitim sağlayıcısı olan Navitas Grup’un bir parçasıdır. PDIC, Plymouth Üniversitesi ile kurduğu ortaklık ile Üniversite’nin lisans ve lisansüstü derecelerine akademik hazırlık programları sunar. Bu programlar öğrencinin akademik potansiyelini maksimuma çıkarmaya yardım etmek üzere tasarlanmıştır ve böylece hazırlık programı tamamlandığında öğrenci, Plymouth Üniversitesi lisans ya da mastır derecesi programlarına geçişi garantileyerek uluslararası geçerlikte bir diploma ile mezun olma şansına sahip olur.

PDIC, Eylül, Ocak ve Mayıs/Haziran aylarında olmak üzere 3 farklı tarihte başlangıç seçenekleri ile öğrenciye en uygun zamanda çok sayıda hazırlık programından birini tercih edebilmesini mümkün kılmaktadır. Özel öğretmenler ile birebir ilginin mümkün olduğu ortalama 20 kişilik sınıflarda verilen eğitim ve akademik destek öğrencilere başarılı olmak için en iyi fırsatı vermektedir.

PDIC öğrencileri, üniversite kartları ile 24 saat erişebilir bilgisayar laboratuvarları, kütüphane, restoranlar, kitapçılar, kampüs sineması ve çok daha fazlası ile kampüs hayatının tüm alanlarından faydalanabilir. Tüm öğrenciler okula ilk geldiklerinde eğitimlerine, okula ve Plymouth’a uyum sağlamalarına yardımcı olacak oryantasyon programı ile başlamaktadırlar.

100’ün üzerinde akademik dalda programlar sunan Plymouth Üniversitesi’nin pek çoğu alanında sanayi geçmişi olan eğitmen kadrosu kendi akademik konularındaki güncel gelişmeleri öğrencilere aktaracak bilgi birikimine sahiplerdir.

Plymouth Üniversitesi mezunlarının % 92’si eğitimlerini tamamladıkları 6 ay içinde iş hayatına atılmışlar ya da eğitimlerine devam etmişlerdir ve bu istatistikle de Birleşik Krallık’ın yüksek öğrenim sektöründe istihdam oranı en yüksek kurumlarından biridir.  

Kabul Koşulları:
-Lisans için %60 başarılı bir lise diplaması, Yüksek Lisans için 2.3 GPA
-University Foundation için 5.5 IELTS ve 1. yıl için lisans programlarında IELTS 6.0, Pre- Master için IELTS 6.0

Burs: Öğrenciler akademik başarı ve finansal durumuna göre 2 çeşit burs kazanma şansına sahiptir.
 
Başvuru Tarihleri 2015:
Lisans için: 19 Ocak, 18 Mayıs, 14 Eylül
Yüksek Lisans için: 26 Ocak, 8 Haziran

Program Ücretleri 2014-2015: 

İngilizce Dil Kursları:
2 hafta: £750
1 semester: £3,800
2 semester: £7,200

Lisans Program Ücretleri: Seçilen alana göre £7,050 - £11,800 arasında değişmektedir.

Yüksek Lisans Program Ücretleri: 
Pre-Master: £7,500(bir semester)
Master: £10,800(2 semester için)

Daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

İlgili Linkler: