BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Cambridge Ruskin International College

  

Cambridge Ruskin International College, CAMBRIDGE
 
Popüler Bölümleri:
  • Mimarlık
  • Sanat ve Tasarım
  • Bilgisayar ve Teknoloji
  • İletişim ve Beşeri Bilimler
  • Mühendislik
  • Hukuk
  • Tıp
  • İşletme
Cambridge Ruskin International College (CRIC), bilgisi ve dünya çapında 50’den fazla farklı kolej ve kampüste görev yapan deneyimli kadrosu ile uluslararası alanda tanınmış bir eğitim sağlayıcısı olan Navitas Grup’un parçasıdır. Cambridge Ruskin International College öğrencilerine Anglia Ruskin Üniversitesi tarafından verilen saygın diplomaları elde etmeyi mümkün kılan lisans ve lisansüstü hazırlık programları sunmaktadır. Bu hazırlık programlarını başarıyla tamamlayan öğrenciler Anglia Ruskin Üniversitesi’ne doğrudan geçiş ile eğitimlerinin bir sonraki aşamasını garantilerler.

CRIC, lisans ve lisans üstü hazırlık programları dahilinde öğrencilerin ihtiyaçlarına uyacak şekilde hazırlanmış farklı özelliklerde programlar da sunmaktadır. Bunlardan biri olan, International Business Strategy programı öğrencilere 2 senede lisans derecesi alma imkanı vermektedir. Ayrıca CRIC, İngiltere’nin tek hemşirelik hazırlık programını sunmaktadır. Yüksek lisans hazırlık programları içinde sunulan International Business (Dual degree)ise, Anglia Ruskin Üniversitesi’nin Hollanda Groningen ve İsviçre Basel’de anlaşmalı olduğu kurumlardan birinde tek dönem eğitimi içeren bir programdır. Bu program ile öğrenciler hazırlık programı 3. aşamasını tamamladıklarında aynı anda 2 mastır derecesi elde etmiş olacaklardır.

CRIC’in her sene Eylül, Ocak ve Haziran aylarındaki esnek başlangıç dönemleri başvuranlara kendilerine en uygun zamanda eğitimlerine başlama olanağı tanımaktadır.
Öğrenciler CRIC’teki ilk günlerinden itibaren Anglia Ruskin Üniversitesi’nin tüm sosyal imkanları ve kampüs içi konaklama şansına erişebilmektedirler. Aynı zamanda 7 gün 24 saat Öğrenci Destek Hattı aracılığıyla sunulan kişisel yardım desteğinin yanı sıra, özel öğretmenler ile birebir ilginin mümkün olduğu küçük sınıflarda sağlanan akademik destek, öğrencilere başarılı olmak için en iyi fırsatı vermektedir.

Birleşik Krallık’ın en populer eğitim merkezlerinden Cambridge ve Londra’ya 35 dakika uzaklıktaki Chelmsford olmak üzere 2 kampüsü bulunan Anglia Ruskin Üniversitesi, 150 yıllık tarihiyle öğrencilerine çok çeşitli alanlarda lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Bunun yanında mezunlarının % 90’ı eğitimlerini tamamladıkları 18 ay içinde iş hayatına atılmışlar ya da eğitimlerine devam etmişler ve bu istatistikle de Birleşik Krallık’ın yüksek öğrenim alanında istihdam oranı en yüksek kurumlarından biri olmuştur. Tüm bu nedenlerin de etkisiyle yurtdışından ülkeye gelen beş öğrenciden biri eğitim için Anglia Ruskin Üniversitesi ‘ni tercih etmektedir.

Başlangıç Tarihleri: Eylül, Ocak, Haziram

Program Ücretleri 2014:
Lisans için University Foundation:
£9,600 (İşletme hariç tüm alanlar)
*İşletme için Foundation: £6,150-£9,600 arasında değişmektedir.

First Year Degree: £11,300(işletme hariç tüm alanlar için)
* First Year Degree İşletme: £10,100

Pre Master: £5,500
 

İlgili Linkler: