BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Kaplan International-Amerika Üniversiteleri

Kaplan International-Amerika Üniversiteleri

Kaplan, öğrencilerine pathway programı sağlamak için seçilmiş üst düzey bir grup ile çalışmaktadır. Global Pathway kursları Amerika'da en iyi üniversitelerde lisans veya master derecesi almak isteyen uluslararası öğrencilerin amaçlarını başarılı bir şekilde tamamlamaları için ilk adımdır. Üniversite pathway kursları, akademik kurslar ile yogun ingilizce programlarının birleşmesiyle kombine edilmiştir. Pathway programını başarı ile tamamlayan öğrenciler, bir ABD üniversitesinde lisans veya lisansüstü eğitim alabilmeye hak kazanırlar.
 

Kaplan Pathways Partner Üniversiteleri

* Okul isimlerinin üzerine tıklayarak okul broşürlerini inceleyebilirsiniz. 
 

Northeastern University (Boston ve Seattle)
 

Pace University (New York City, New York)
Universty of Tulsa 

Arizona State University

 

Kaplan Pathways ile Kurs Seçenekleri

Lisans Pathway Programları

Bu program uluslararası öğrencilerin Amerika'nın en iyi üniversitelerinden birinde lisans derecesi almaları için dizayn edilmiştir. Lisans Pathway programı ile öğrencilerin İngilizce dil yeteneği olarak uzmanlaşmaları ve akademik ödev hazırlıkları gibi kurslarla lisanslarını başarılı bir şekilde bitirmelerine ön hazırlık yapılmaktadır.

Lisansüstü Pathway Programları

Program uluslararası öğrencileri Amerika'daki üst düzey bir üniversitede yüksek lisans derecesine sorunsuz ve başarılı bir şekilde entegre etmek için hazırlanmış, İngilizce ve akademik derslerin birleşmsi ile kombine edilmiştir.

Lisans Tamamlama Programı

Lisanslarının ilk iki yılını tamamlamış(60 kredilik) öğrenciler için dizayn edilen bu program öğrencilere, Boston'da Northeastern Universitesi'nde lisans derecelerini tamamalama şansı vermektedir. Ayrıca yüksek lisans için şartlı kabul fırsatıda sağlamaktadır. Bu program öğrencilere üniversite düzeyinde modülleri ile Northeastern Universitesi'ne hemen başlamak için hızlı bir yol opsiyonu sunmaktadır. 
 

İlgili Linkler: