BİLGİ İSTE İLETİŞİM

Philadelphia

The Art Institute of Philadelphia 2011 yılında kurulan ve 3200 öğrencisi bulunan özel bir okuldur.

Philadelphia merkezinde bulunan okul, lisans derecesinde Advertising, Audio Production, Culinary Management, Digital Filmmaking & Video Production, Fashion Design, Fashion Marketing, Graphic Design, Industrial Design Technology, Interior Design, Media Arts & Animation, Photography, Visual Effects & Motion Graphics, and Web Design & Interactive Media gibi bölümler sunmaktadır

Öğrenciler ayrıca Culinary Arts, Digital Filmmaking & Video Production, Fashion Design, Fashion Marketing, Graphic Design, Interior Design, Photography, Visual Merchandising, and Web Design & Interactive Media gibi bölümlerde önlisans okuyabilirler.


Baking & Pastry, Culinary Arts, Fashion Retailing, and Web Design & Development diploma programlarıda bulunmaktadır.


1971 yılında sanatçı Philip Trachtman tarafından kurulan üniversite, 1979 yılında  Education Management Corporation tarafından satın alınmıştır. The Art Institute of Philadelphia 1622 Chestnut Street' te yer alır ve bina başlangıçta CBS  radyo istasyonu olarak tasarlanmıştur.Philadelphia Tarih Komisyonu tarafından tarihi eser olarak kabul edilmiştir. Bugün, The Art Institute of Philadelphia bu ana binasına ek olarak 1610  ve 1530 Chestnut Street ve 2300 Market Street' te bulunan toplamda 4 binadan oluşmaktadır.


The Art Institute of Philadelphia
'nde eğitim programları, uygulamalı sanatlar teknoloji ve teknikleri, ilgili iş uygulamaları ve genel eğitimde dengeli, kaliteli bir eğitim sağlamak için tasarlanmıştır.


Ekipmanlardan müfredata, bütün programlar öğrencilerin seçtikleri bölümlerde gerekli olan becerileri kazandırmak için tasarlanmıştır.

Öğretim üyeleri öğrencilerin becerilerini güçlendirmek ve yeteneklerini geliştirmek için ellerinden gelen çabayı sarf etmektedir.

The Art Institute of Philadelphia'nde öğrencilere gerekli becerileri kazandırmak için 
destek öğrenme ve bilgisayar laboratuarları, bünyesinde hizmet bürosu, post-prodüksiyon tesisi, video stüdyo ve düzenleme suit, fotoğraf stüdyosu, siyah ve beyaz fotoğraf laboratuarı, dijital karanlık oda, endüstriyel tasarım mağazası, dikiş laboratuvarlar, öğretim mutfaklar dahil şef-eğitmen / öğrenci işletilen restoran, sanat galerileri ve tedarik mağaza gibi tesisler bulunmaktadır.

T
he Art Institute of Philadelphia öğrencilere İngilizce seviyesi konusunda yada okulda matematik gibi derslerde danışmanlık yaparak onları başarıya ulaştırmada yardımcı olmaktadır. 

 Her yıl, The Art Institute of Philadelphia tasarımcılar, animatörler, fotoğrafçılar ve dijital medya sanatçılarının Sanat Enstitüsü gibi alanlarda mezun vermekte. Moda mezunları giriş seviyesi perakende tasarım , yönetim ve görüntü alanlarda çalışabilir. Mutfak ve pişirme programları Sanat Enstitüsü hazırlık, hat, ilk aşçı yardımcısı mutfak yöneticileri ve / veya yardımcısı pasta şefi olarak giriş seviyesi istihdam için mezun hazırlamaktadır.

Fiyat listesi için lütfen tıklayınız
The Art Institutes of Philadelphia fiyat listesi

Bölümler için lütfen tıklayınızı The Art Institutes of Philadelphia Bölümler

 

İlgili Linkler: