BİLGİ İSTE İLETİŞİM
LE CORDON BLEU

LE CORDON BLEU

LE CORDON BLEU geleneklerle mükemmeliyeti birleştirerek dünya çapında bir okul haline gelmiştir. Dünyada Gastronomy, Hospitality and Management alanında en iyi okullardan biridir.

Le Cordon Bleu dünya standartlarında programları ile mutfak ve otelcilik eğitimini en üst düzeyde sunmaya adanmış eğitim kurumlarının dünyaca ünlü bir ağdır.

Le Cordon Bleu 500 yılı aşkın bir süredir Fransız gastronomisinin temel taşı olmuştur. Le Cordon Bleu mutfak sanatlarının ustalık ve takdirini korumakta ve aktarmaya devam etmektedir. Kendi mutfak programları aracılığıyla Fransız mutfak tekniğinin muhafızı olarak kabul edilir.

Uluslararası alanda usta şefler ve endüstri profesyonellerince, Le Cordon Bleu öğrencilerin uygulamalı öğrenim yoluyla deneyim kazanmalarında, kendine özgü öğretim metodolojisini uygulamaktadır.

Le Cordon Bleu’da öğrenciler, restoran mutfakları, catering, restoran ve otel yönetimi, gazetecilik, danışmanlık, yemek servisi, yemek tasarımı ve eğitim gibi alanlarda geniş bir yelpazede, başarılı kariyer için gayret sarfetmektedir.

Yüzyılı aşkın bir süredir geleneksel ve mükemmeliyetçi yaklaşımıyla Le Cordon Blue ağı, Gastronomi, Hizmet ve İşletmecilikte yenilikçi ve en iyi uygulamayı sunmak için çalışmaktadır. Ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi ile birlikte yürütülen eğitim, öğretim ve araştırma, genişleyen uluslararası bir ağ üzerinden sunulmaktadır. Bağımsız bir kuruluş olmasına rağmen Le Cordon Bleu ağı, aynı zamanda titizlik, alaka ve örnek bir kurumsal yapı sağlamak için sanayi, eğitim ve üniversite ortakları ile işbirliği içinde çalışır. 

LE CORDON BLEU LOKASYONLARI:

Europe Campuses

» Paris, France
» London, United Kingdom
» Madrid, Spain

Asia & Oceania Campuses 

» Adelaide, Australia
» Sydney, Australia
» Melbourne, Australia
» Tokyo, Japan
» Kobe, Japan
» Seoul, Korea
» Bangkok, Thailand
» Wellington, New Zealand

The Americas

» Ottawa, Canada
» Mexico City, Mexico
» Lima, Peru
» United States


»» Atlanta, GA 
»» Los Angeles, CA
»» San Francisco, CA
»» Austin, TX
»» Minneapolis/St. Paul, MN
»» Scottsdale, AZ
»» Boston, MA
»» Miami, FL
»» Seattle, WA
»» Chicago, IL
»» Orlando, FL
»» St. Louis, MO
»» Dallas, TX
»» Portland, OR
»» Las Vegas, NV
»» Sacramento, CA  

 

Le Cordon Blue öğrencilere birbirinden farklı lokasyonlardaki okullarında çok sayıda farklı program sunmaktadır. Kampüslere göre tüm programların detaylarına ulaşmak için tıklayınız.

 

İlgili Linkler: