BİLGİ İSTE İLETİŞİM
Liden & Denz Language Centres

Liden & Denz Language CentresLiden & Denz Language Centres 1992 yılında kurulan en eski özel Rus Dili Enstitülerinden biridir. Birinci sınıf bir eğitim ile dünya çapında bir üne sahiptir. Uluslararası test kuruluşları tarafından düzenli olarak kontrol edilip kalite güvencesi altına alınmıştır. St. Petersburg, Moskova ve Riga olmak üzere Rusya'nın üç önemli şehrinde konumlanmıştır.

Okullar bulundukları lokasyonlar ile çekici ve modern imkanlara sahiptir. Küçük gruplar halinde, birebir ilgi ile yoğun öğretimi birleştirme felsefesini benimsemişlerdir. Öğrencilere samimi bir atmosferde, hızlı bir motivasyon ile eğitim vermektedirler. Her düzeyde kurs programları ile tüm merkezler yıl boyunca aynı şekilde çalışmaktadır.

Liden & Denz Language Centres, resmi TELC sınav merkezidir.
 

Moskova
Rusya’nın New York’u olan Moskova, hiçbir zaman uyumayan, fakat eski Rusya’nın hala belirgin olduğu bir şehirdir. Soğan şekilli kulelere sahip bir çok kilise, eski binalar, saraylar ve tabii ki Kızıl Meydan ve Kremlin, şehir merkezine eşsiz bir nitelik katmaktadır. Moskova hem samimi hem de egzotiktir—güzelliğiyle her ziyaretçiyi büyüler.

Eurocentres ile ortak okul olan Liden & Denz, Belorusskaya Tren İstasyonu ve metrodan kısa bir yürüyüş mesafesinde, şehrin merkezinde yer almaktadır. Bu küçük ve samimi okul, 10 adet sınıfa, bireyselöğrenim merkezine ve wi-fi bağlantı da içeren en son teknolojiye sahiptir.

Konaklama
Aile yanında ya da ortak dairelerde konaklama, pazardan pazara düzenlenmektedir. Konaklama yerleri, okuldan metroyla yaklaşık 15 ila 70 dakikalık mesafededir.
 
Faaliyetler
Çeşitli kültürel etkinlikler, şehir yürüyüş turu, Kremlin, Tretyakov Sanat Galerisi, Puşkin Güzel Sanatlar Müzesi, Devlet Tarih Müzesi gezileri ve sanat galerilerine rehberli turlar.

St. Petersburg
St. Petersburg’un güzelliğinin sırrı, mimarisinin eşsiz uyumunda yatmaktadır—hepsi de daima var olan suyla muhteşem bir şekilde
güzelleştirilmiş barok, klasik ve yeni sanat akımı. Baştan aşağı saraylardan, kiliselerden ve romantik kanallardan oluşan bu dünya mirası kültür şehrini keşfedin.

Eurocentres ile ortak okul olan Liden & Denz, Rusya Müzesi, Mikahilovsky Zamok, sirk ve iki parkın yanında yer alan tarihi bir 19. yüzyıl binasındadır. Nevsky Prospekt/ ​Gostiny Dvor metro istasyonunun da yakınındadır. Okul tesisleri, 13 adet geniş ve aydınlık sınıfa, ücretsiz kablosuz wi-fi hizmetine, bireysel öğrenim merkezine ve küçük bir yemekhaneye sahiptir.

Konaklama
Aile yanında ya da ortak dairelerde konaklama, pazardan pazara düzenlenmektedir. Konaklama yerleri, okuldan metroyla yaklaşık 20 ila 50 dakikalık mesafededir.
 
Faaliyetler
Şehir yürüyüş turu, Ermitaj ve Rus Devlet Müzesi, Yusupov Sarayı ve Aziz İsaak Katedrali ziyaretleri. Rus ortodoksluğu ve Dostoyevski’nin Petersburg’u konulu geziler ve St. Petersburg’daki ve civarındaki tarihi yer ziyaretleri. Vyborg, Staraya Ladoga, Novgorod ya da Moskova gibi diğer şehirlere haftasonu turları.

Riga

Riga'da bulunan Liden & Denz Language Centres'ın yeni merkezi, sağ ana tren istasyonu ve Ulusal Opera arasındaki Riga şehir içi bulvarından birinin üzerinde yer almaktadır. Riga UNESCO Dünya Mirası tarihi merkeze ulaşmak için, sadece bulvarın diğer tarafında küçük bir kanala geçmek gerekir. Şehir yürüyerek kolayca keşfedilebilir. Dil okulundan kolayca ulaşılabilecek barlar, kafeler ve çok sayıda restorant bulunmaktadır.

Sunulan Programlar:
  • Genel Rusça kursu
  • Kombine
  • Staj
  • Sınav Hazırlık
  • Birebir 
  • Grup Kursları
  • Onlne
Lokasyonlar: Moskova, St. Petersburg, Riga

Fiyat Listesi 2017

Liden & Denz Language Centres dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız

İletişime geçmek için tıklayınız

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: