BİLGİ İSTE İLETİŞİM

St Giles


St Giles College, 1955 yılında Paul and Diana Lindsay tarafından Londra da kurulmuş, o tarihten bu yana Amerika, Kanada, İngiltere ve Brazilya da şubeler açarak büyümeyi sürdürerek yurtdışı eğitim alanında ki hizmetini geliştirmiştir. 50 yıldır verdiği eğitim ile dünyanın en prestijli ve en büyük okullarından biri haline gelmiştir.

Her yıl dünyanın 90 ülkesinden gelen yaklaşık 9000 öğrenciye eğitim veren St. Giles International İngilizce Dil Okullarının öncelikli amacı herkesin karşılayabileceği eğitim ücretleri ile kaliteli bir eğitim verebilmek ve öğrencilerinin St. Giles International İngilizce Dil Okullarını bir bina olarak değil, değişik kültürlerden gelen kişilerle tanıştıkları, eğitim aldıkları ve mutlu oldukları bir yer olarak hatırlamalarını sağlamaktır.

Her program için farklı bir ortam yaratan St.Giles Dil Okulları, öğrencilerin kendi grubunda ve kendi programındaki kişilerle daha rahat iletişim kurma şansı vermektedir.

St Giles International İngiltere, ABD ve Kanada’daki okulları yanı sıra Brezilyada da yıl boyunca eğitim vermektedir. St Giles college 2006 yılında yapılan seçmelerde dünyanın en kaliteli okulu ünvanına layık görüldü.

St Giles International İngilizce Dil Okulları yetişkinlere eğitim veren İngiltere deki dört okulu da British Council tarafından akredite edilmiştir. St Giles Amerika şubesi ise California Eğitim departmanı tarafından akredite edilmiştir. St Giles Highgate, Brighton ve San Francisco şubelerindeki teacher training kursları Cambridge university tarafından tanınmaktadır. St Giles Londra ve St Giles Eastbourne şubelerideki training kursları ise Trinity College London tarafından tanınmaktadır. Kanada Vancouver daki St Giles okulu ise Languages Canada üyesidir.

Accreditations in the UK Accreditations in the USA Accreditations in Canada 

1995 ten beri St.Giles College Dil Okulunun gelişimi:


• St.Giles International Dil Okulları, Teacher Training (Öğretmenlere Yönelik Öğretme teknikleri üzerine hazırlanmıştır) ve Platinum Programs ( Profesyonel iş adamlarına yönelik iş İngilizcesi üzerine hazırlanmıştır).

 

Genel Program

Genel ve Yoğun Kurslar, haftada 20 veya 28 saat
Uzun Süreli Genel Programlar
Uzun Süreli Yoğun Kursları, haftada 20 veya 28 saat
Akademik Çalışma Programı
Yoğun Kurs, Özel Çalışma ve Sınav Pratiği Seçenekleri ile birlikte- haftada 28 ders


Sınav Programları

Yoğun IELTS Hazırlık Kursu
Yoğun Kurslar, aşağıda verilen alanlarda sınav uygulamalı olarak:
- IELTS – International English Language Testing System
- FCE – First Certificate in English
- CAE – Cambridge Certificate in Advanced English
- TOEFL – Test of English as a Foreign Language
- TOEIC – Test of English for International Communication


Ticari ve Uzmanlık Alanları için Programlar

- Ticari İletişim için İngilizce
- Turizm için İngilizce
- Sanat ve Dizayn için İngilizce


Lokasyon: Vancouver

2018 Fiyat Listesi
2019 Fiyat Listesi

St Giles dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: