BİLGİ İSTE İLETİŞİM

PLI


PLI TORONTO: PLI (Pacific Language Institute) Kanada’nın en eski İngilizce dil okullarındandır. Özellikle akademik alanda verdiği iyi İngilizce eğitim programları ile tanınmaktadır. PLI Toronto, şehir merkezinde, ünlü eğlence merkezi Entertainment District, Eaton Centre alışveriş kompleksi, SkyDome ve CN Tower’a birkaç dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunur.

Sosyal Olanaklar:

Ücretsiz kablosuz internet bağlantısı
Geniş ve modern derslikler
Multi medya merkezleri
Bilgisayar laboratuvarı
İnternet cafe

PLI
 Toronto'da, çok çeşitli aktivite programlarının yanı sıra hafta sonları Niagara Şelalesi, New York, Washington DC ve Boston'a geziler düzenlenmektedir.

Konaklama

Aile Yanı: PLI öğrencileri için güvenle seçtiği ailelerin yanında konaklama ayarlayarak dil öğrenirken öğrencilerin Kanada kültürünü ve yaşam biçimin daha yakından tanımalarını da sağlamaktadır.

Tek kişilik odalarda
Yarım pansiyon ya da tam pansiyon seçeneği
Ortak ya da isteğe bağlı özel banyolu
Zone 1: Okula 15-40 otobüs-tren mesafesi ya da 
Zone 2: Okula 40-55 dakika mesafe seçenekleri ile konaklama imkanı vardır.
Öğrenci evleri veya yurtlar. Aile yanında konaklamayı tercih etmeyen öğrenciler için öğrenci evleri ve yurt konaklama imkanı da mevcuttur.
Residence College Hotel
Cromwell Suites

PLI VANCOUVER: Kanada, yaşam standartları, kültürel zenginlikleri, doğal güzellikleri ve eğitim kalitesi ile dünyanın en önde gelen ülkelerinden bir tanesidir. Çift anadili bir yapıya sahip olması burayı dil eğitim konusunda daha cazip kılmaktadır. Vancouver'a gelince ülkenin üçüncü büyük şehri olması ve de dünya üzerindeki en yaşanılır şehirlerden biriolarak seçilmesiyle Kanada'da eğitim için tercih edilebilecek en önemli merkezlerden birisidir. Gerek doğal güzellikleriyle, gerek yüksek yaşam standartları gerekse ülkenin diğer bölgelerine kıyasla daha yumuşak iklimiyle Vancouver burada eğitim gören öğrencilere eşsiz bir deneyim yaşatmaktadır.
 Gerek doğal güzellikleriyle, gerek yüksek yaşam standartları gerekse ülkenin diğer bölgelerine kıyasla daha yumuşak iklimiyle Vancouver burada eğitim gören öğrencilere eşsiz bir deneyim yaşatmaktadır.

PLI Vancouver bu eşsiz şehrin merkezindeki okullarıyla uzun yıllardır İngilizce konusunda Vancouver’daki en önde gelen eğitim kurumlarından birisi olmaya devam etmektedir. Okul binası metro istasyonunun hemen yanında, sanat galerileri, alışveriş merkezleri ve kafelerin birkaç adım ilerisinde, diğer yandan plaja ve dünyaca ünlü Stanler Parkı’na 10-15 dk yürüme mesafesindeyken PLI Vancouver’da eğitim alan öğrenciler kendilerini son derece canlı ve hareketli bu şehrin tam ortasında bulacaktır.

Sosyal Olanaklar

35 rahat, tam donanımlı aydınlık sınıflar
2 tane bilgisayarlı Multimedya merkezi
Ücretsiz internet erişimi
Genel çalışma salonu
Dinlenme Salonu
Vancouver Kütüphanesine 10 dk yürüme mesafesi
Aylık zengin sosyal aktivite programları

Konaklama

Aile yanı: PLI Vancover’da eğitim alırken okul yetkilileri tarafından ayarlanan ailelerden birinde kalmak mümkündür. Aile yanı konaklamayı tercih etmek her zaman için Kanada kültürünü yakından tanımak ve de İngilizce bilgilerinizi geliştirmek için en iyi seçeneklerden birisi olarak kalacaktır.

Tek kişilik odalar
Paylaşımlı banyolar
Özel istekle kişiye özel banyo
Yarım veya tam pansiyon konaklama
Zone 1 veya Zone 2 olarak istenen
Bölgeye göre ev ayarlama

Öğrenci Otelleri veya Rezidanlar: Eğitimleri süresince daha bağımsız bir ortamda yaşamak isteyen öğrenciler için PLI Vancouver çeşitli öğrenci apartmanı, otel veya rezidans alternatifler sunmaktadır. Buralarda öğrenciler kendilerine ait odalarında kalırken yemeklerini kendileri temin etmek durumundadır. Öğrenciler bu konaklama tipinde kendilerini uluslar arası bir yaşam ortamında bulacak, dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen insanlarla iletişim içerisinde olacaktır.

The Buchan Hotel: Şehir merkezinde, sosyal olanakların içerisinde, plaja birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, okula ise 10 dakika gibi bir sürede yürüyerek ulaşmayı sağlayan bu otel öğrenciler için özellikle düşük sezonda gayet uygun konaklama imkanı sunmaktadır.

Tercihe göre tek, çift veya suit odalar
Okula 10 dk yürüme mesafesi
Dinlenme Salonu
Sürekli ücretsiz kahve
Salonda kullanıma açık buzdolabı ve mikrodalga
Extra ücretle kablosuz internet erişimi
Jetonlu çamaşır makineları ve kurutucular

The Lord Stanley: Şehir merkezinde daha konforlu ve lüks konaklama tipi isteyen öğrenciler bu rezidans tipi konaklamada istediklerini bulacaktır. Okula yürüme mesafesindeki rezidans muhteşem şehir, dağ ve deniz manzarasıyla sakinlerine Vancouver’ın tadını çıkarmaları için daha çok imkan tanımaktadır.

Tek veya çift yatak-odalı suitler
Suit içerisinde tam donanımlı mutfak, banyo, tuvalet
Okula yürüme mesafesi
Bazı suitlerin içerisinde oturma ve yemek odaları
Ücretsiz kahvaltı
İnternet erişimi
Suitlerde şehir içi aramaların ücretsiz olduğu telefonlar
Her suitte çamaşır yıkama ve kurutma makineleri

Lokasyonlar: Toronto, Vancouver

PLI (Pasific Language Institute) dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.


Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: