ÜNİVERSİTE ARAŞTIR BİLGİ İSTE İLETİŞİM

King George International College (KGIC)
King George International College (KGIC) 1996 yılında Surrey ’de kurulmuştur. 1997 yılında ofisini Vancouver Ofisi açılmış ve merkezini buraya taşınmıştır. Daha sonra Toronto, Victoria ve Halifax şehirlerinde de açtığı ofisleri geniş kampüs alanlarına çeviren okul 1500 tam zamanlı öğrenciye, 140 eğitmeni ve 45 kişilik destek ekibiyle hizmet vermektedir

İngilizce dil eğitimi ile başlayan yolculuğunu genişletme kararıyla grup King George International Business College (KGIBC) ismiyle bir işletme enstitüsü faaliyete geçirmiştir. Vancouver, Toronto ve Victoria’da bağımsız kampüsleri bulunan İşletme Enstitüsü King George Eğitim Grubu’nun güçlendirici ve ayrılmaz bir parçasını oluşturuyor.

Vancouver Kanada’nın İngilizce konuşulan ikinci büyük şehridir. Kozmopolit ve düzenli yapısıyla dünyanın en yaşanabilir şehirleri sıralamasında her yıl ilk 3 te gösterilmektedir. Kanada geneline göre daha ılıman bir iklime sahiptir.

KGIC, Vancouver şehir merkezinde 20 sınıflık KGIBC ve 13 sınıflık KGIC dil kursu merkeziyle hizmet vermektedir.

KGIC bünyesinde sunulmakta olan Programlar:

Genel Program: 16 yaş ve üzeri öğrencilere haftalık 25 saatlik genel dil eğitiminin yanı sıra tercihe göre okul sonrası dinleme, konuşma, monolog gibi programları da vardır. Eğitim sırasında öğrencinin her alandaki seviyesi ayrı ayrı belirlenip o alandaki düzeyine göre eğitim alması sağlanmaktadır.

Çocuk (6-13 yaş), ve genç (13-17 yaş) olmak üzere iki grup halinde düzenlenen programlarda ise İngilizcenin yanı sıra sanat, drama, sosyal bilgiler gibi farklı konular da eğitim alma imkanı bulunuyor. Eğitim sırasında çocuğunuzun yanında olmayı arzularsanız size de ailesine de evde kalma imkanı sağlanabilmektedir.

Sınav İngilizcesi: Sınav programları 4-12 hafta aralığında sürmekte olup aşağıda verilen alanlarda eğitim vermektedir;

- IELTS – International English Language Testing System
- TOEFL – Test of English as a Foreign Language
- FCE – First Certificate in English

İş İngilizcesi: 12 haftalık bir diploma programına ilave olarak 4-8 haftalık sertifika programı sunmaktadır. Profesyonel hayatınızda İngilizceyi en uygun şekilde kullanmanız için iletişim ve müzakere teknikleri, sınıf çalışmalarına ek olarak pratik yapabileceğiniz saatlerle birlikte veriliyor.

İş hayatında özelleşmiş alanlarda aşağıdaki eğitimleri alabilirsiniz;

• Modern Medya İngilizcesi

8 haftalık program popüler kültür, televizyon ve gazetecilik, reklamcılık, belgesel gibi iletişim araçlarının katkısıyla sizi medya hayatına hazırlıyor.

• İşletme Yönetimi

25 hafta süreli program içerisinde uluslararası işletme, finans, pazarlama, insan kaynakları, iş geliştirme dersleriyle sizi iş dünyasına en etkin şekilde hazırlıyor. Program sonunda diploma sahibi oluyorsunuz.

• Otel Yönetimi

36 haftalık diploma programında yiyecek-içecek yönetiminden, konuk ağırlamaya, insan kaynaklarından pazarlamaya kadar otel yöneticiliğini A’dan Z’ye öğrenebilirsiniz.

COOP ve Staj programları: 8 aydan 18 aya kadar seçtiğiniz sürelerde alacağınız İngilizce eğitimi süresi kadar iş tecrübesi kazanma şansına sahip oluyorsunuz. Okulunuzun kariyer danışmalığı servisinden iş başvuruları ve Kanada da iş hayatı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gençlik Programı: 8 ile 16 yaş arasındaki çocuk ve gençler için hazırlanan 3 haftalık yaz programlarında İngilizce eğitiminden spor aktivitelerine kadar pek çok faaliyet bulunmaktadır.

Lokasyonlar:

  • Halifax
  • Surrey
  • Toronto
  • Vancouver
  • Victoria

Fiyat Listesi 2016

Lokasyon: Vancouver, Victoria, Surrey, Toronto, Halifax


King George International College dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.

Bilgi İstek Formu için tıklayınız 

İletişime geçmek için tıklayınız 

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık 

İlgili Linkler: